Czy dmuchany park rozrywki to dobry pomysł na biznes?

Home 9 Blog 9 Czy dmuchany park rozrywki to dobry pomysł na biznes?

Kolorowe, dmuchane parki rozrywki z daleka przyciągają wzrok, wyróżniając się na tle krajobrazu. Dmuchane atrakcje to świetna forma rekreacji na świeżym powietrzu. Wykorzystując wszystkie atuty tego miejsca, dzieci mogą w bezpieczny sposób wyładować swoją energię, a rodzice cieszyć się z radości swoich pociech. Sprawdźmy, czy dmuchany park rozrywki to dobry pomysł na biznes.

Wielkoformatowe dmuchańce a biznes.

Dmuchany park rozrywki na świeżym powietrzu to ciekawy pomysł na rozwinięcie własnego biznesu. Może on stanowić dodatkową atrakcję, która przyciągnie większą ilość klientów, szczególnie rodzin z dziećmi. To ciekawe rozwiązanie dla różnorodnych branż. Z powodzeniem mogą z niego skorzystać na przykład właściciele hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy też lokali gastronomicznych. W ten sposób można poszerzyć wachlarz usług, zapewniając kolejną niespodziankę na turystycznej mapie w swoim regionie.

Z pewnością taka propozycja spędzenia wolnego czasu wpłynie korzystnie na wizerunek firmy i pozwoli zbudować silniejszą pozycję marki na rynku. Logo przedsiębiorstwa nadrukowane w różnych elementach sprawi, że brand stanie się bardziej rozpoznawalny i zapadnie głęboko w podświadomości odbiorców. Dmuchany park rozrywki to wielkoformatowy nośnik reklamy, który swą wielkością przykuwa uwagę potencjalnych klientów niezależnie od wieku.

Inną możliwością jest stworzenie dmuchanego parku jako samodzielnego biznesu, który może stać się ciekawym sposobem, na pracę w letnim sezonie. Wolnostojąca atrakcja w miejskiej przestrzeni z pewnością będzie cieszyła się dużym powodzeniem w ciepłe dni. Warto rozstawić obok stoliki z krzesłami dla rodziców, by mogli trochę odpocząć, a jednocześnie nie tracić z oka swych pociech. Dobrym pomysłem może okazać się również mała gastronomia zlokalizowana tuż przy parku. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli się ochłodzić w cieniu popijając schłodzony napój lub delektując się pysznymi lodami. Wszelkiego rodzaju zapiekanki, tortille czy hot-dogi staną się dobrym uzupełnieniem oferty.

Niezależnie od wybranej formy: samodzielny biznes czy rozszerzenie oferty, dmuchany park rozrywki na świeżym powietrzu to pomysł, w który warto zainwestować. Jeśli zadbamy o odpowiednią oprawę, inwestycja szybko się zwróci. Wystarczy jedynie wykazać się dozą kreatywności.

Jakie atrakcje zapewnia dmuchany park rozrywki?

Poduchy do skakania, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, suchy basen czy tory przeszkód to tylko niektóre z propozycji, które czekają na dzieci w dmuchanym parku rozrywki. Korzystając z poszczególnych miejsc, dziecko może skutecznie zwiększyć swoją sprawność ruchową i poprawić kondycję, wspomagając umiejętność pokonywania przeszkód. Co więcej, niektóre z elementów znajdujących się w parku masują całe ciało i rozluźniają mięśnie. Dzięki temu, wychodząc po godzinie lub dwóch ze strefy rekreacji, maluch jest zmęczony i zrelaksowany.

Czy dmuchany park rozrywki to bezpieczna forma wypoczynku?

Pneumatyczne urządzenia rozrywkowe muszą być wykonane z atestowanych materiałów, które stanowią gwarancję bezpiecznej zabawy. Dmuchany park rozrywki dopuszczony do sprzedaży musi posiadać certyfikat, który poświadcza, że spełnia on określone prawem normy techniczne. Wysokiej jakości materiał Platio jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wzmacniane szwy oraz dmuchawy zapewniające odpowiedni poziom powietrza gwarantują bezpieczeństwo.

Na koniec należy podkreślić, że oprócz wysokiej jakości komponentów wykorzystanych do produkcji równie ważne jest bezwzględne przestrzeganie regulaminu korzystania z parku rozrywki.