Sale zabaw

Sale zabaw

Przedstawiamy gotowe sale zabaw, które możesz wykorzystać w różnych bawialniach, czy centrach handlowych. Nietuzinkowy wygląd, trwałość wykonania i atrakcyjny wygląd przyciągną rodziców z dziećmi. Oferujemy wiele tematycznych sal zabaw.

Wszystkie produkty wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt ma instrukcję obsługi oraz 24 miesięczną gwarancję. Produkty posiadają atest poświadczający spełnianie normy PN-EN 1176-10 oraz atest CE.

Sale zabaw do galerii handlowych i bawialni

Dmuchane sale zabaw to świetna propozycja dla właścicieli galerii handlowych i bawialni. Dzięki nim zwiększysz funkcjonalność oraz poprawisz wygląd obiektu. Kolorowe konstrukcje wypełnione powietrzem ożywią przestrzeń.
Dzieci odwiedzające obiekt będą zachwycone. Barwne urządzenia sprzyjają rozwojowi. Z ich pomocą zadbasz o kondycję maluchów, zdrowie oraz nastrój. Skakanie, wspinanie się czy czołganie ćwiczą różne partie mięśni. Wyćwiczony organizm staje się bardziej odporny oraz wytrzymały.
Wielobarwne sale zabaw pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Pociechy dobrze się tu czują. Zawierają nowe znajomości, pokonują swoje słabości, a także w prawidłowo pożytkują swoją energię. Stają się radosne i uśmiechnięte.

Dmuchane sale zabaw na medal

Dmuchane sale zabaw spełniają specjalistyczne wymogi. Materiały użyte do produkcji są pozbawione toksycznych substancji. Odpowiednio przebadany sprzęt gwarantuje 100% bezpieczeństwa obsłudze oraz użytkowników.
Urządzenia wykonane z PCV są łatwe w utrzymaniu czystości. Bardzo łatwo możesz je zdezynfekować i usunąć zabrudzenia. W ten sposób ograniczysz do minimum ryzyko rozwoju pleśni oraz mikroorganizmów. Czyste wyposażenie sali zrobi dobre wrażenie na klientach. Z przyjemnością odwiedzą Cię kolejny raz.

Gotowe sale zabaw

Oli-dmuchańce oferuje gotowe zestawy, które możesz z łatwością zaadaptować do Twojej sali zabaw. Jeśli potrzebujesz fachowego wsparcia, by wybrać model pasujący do Twojego wnętrza, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy, na co zwrócić uwagę przed zakupem, by uniknąć rozczarowania.
Pomożemy Ci wszystko przygotować, byś mógł jak najszybciej rozwijać Twój biznes. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i zaproponujemy kilka rozwiązań. Dzięki naszym wskazówkom stworzysz atrakcyjną strefę rozrywki, która przypadnie do gustu wielu użytkownikom.
Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem dmuchanych sal zabaw. Wybierz interesujący Cię model i złóż zamówienie. Zadbaj o przyszłość Twojego biznesu już dziś.

Zapoznaj się z naszą ofertą: