Dmuchane parki rozrywki

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

Dmuchane parki rozrywki

Prowadzisz salę zabaw? Organizujesz eventy w plenerze? A może jesteś właścicielem ośrodka wypoczynkowego i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę? Zaproponuj rodzinom z dziećmi dmuchany park rozrywki. Dzięki niemu zyskasz zadowolonych klientów oraz pozytywne rekomendacje, które pomogą Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki biznesowe.

Dmuchane zjeżdżalnie, baseny wypełnione kulkami, drabinki i trampoliny to nie lada gratka dla najmłodszych gości hotelowych czy też uczestników imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Zjeżdżanie, przeciąganie, wdrapywanie się, czołganie, skakanie to tylko niektóre z możliwości, jakie dają dmuchańce. Dzięki nim dzieci zwiększą swoją sprawność fizyczną w bezpieczny sposób, a rodzice będą mogli przez chwilę odpocząć, spoglądając na uśmiechnięte twarze swoich pociech.
Dmuchany park rozrywki to ciekawy pomysł na rodzinną rekreację. Stabilna konstrukcja oraz trwałe materiały, chronią przed niebezpieczeństwem. Miękkie dmuchane elementy minimalizują ryzyko skaleczenia, rozbicia głowy, a nawet nabicia guza. Dodatkowo sprawnie działająca dmuchawa utrzymuje stały poziom powietrza. Całość jest łatwa w utrzymaniu czystości, a nieskomplikowany montaż i demontaż korzystnie wpływają na komfort pracy.

Jeśli nie posiadasz odpowiedniego miejsca, a podoba Ci się idea dmuchanego parku rozrywki, skontaktuj się z nami. Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom zaprojektujemy i zbudujemy całą infrastrukturę, a Ty zajmiesz się prowadzeniem biznesu.

Spersonalizowane dmuchane parki rozrywki — Twój pomysł na biznes

W Oli-Dmuchańce personalizujemy dmuchańce. Dostosujemy rozmiar oraz kolorystykę dmuchanego parku rozrywki do Twoich potrzeb. Jeśli zechcesz, nadrukujemy też Twoje logo. Dzięki temu zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki. Jeżeli będziesz zadowolony z prowadzenia tej formy działalności, możesz ją rozszerzyć, budując sieć.

Zastanawiasz się, jak na tym zarobić? Dmuchany park przyciąga wzrok z daleka. Z takiej atrakcji chętnie korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Możesz być pewny, że mieszkańcy okolicznych miejscowości na pewno skorzystają z takiej rozrywki.

Wejdź we współpracę z władzami oraz organizatorami półkolonii i kolonii. Dzięki rezerwacjom zapewnisz sobie pewny dochód. Wykaż się kreatywnością. Promuj swój biznes w Internecie oraz w przestrzeni publicznej. Trzymamy za Ciebie kciuki.

Dmuchane parki rozrywki — zarabiaj przez cały rok

Dmuchane parki rozrywki możesz zainstalować pod gołym niebem albo w dużej hali. Jeśli zdecydujesz się na drugi wariant, będziesz zarabiać przez cały rok. Będziesz niezależny od warunków pogodowych. Żar lejący się z nieba czy siarczysty mróz nie będą już stanowić żadnej przeszkody.

Aktywny wypoczynek na dmuchańcach to spory wysiłek dla organizmu. W trakcie rozmaitych aktywności ruchowych spalamy sporo kalorii. Z tego powodu koniecznie zadbaj o zaplecze gastronomiczne. W sezonie letnim przyda się m.in. maszyna do robienia lodów. Mile widziane również gofry, zapiekanki i napoje. Na terenie obiektu powinna się znaleźć też toaleta oraz kosze do segregacji odpadów. W ten sposób z łatwością utrzymasz porządek.

Atestowane dmuchane parki rozrywki

W Oli-Dmuchańce dostarczamy klientom bezpieczne wyposażenie strefy rozrywki. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe normy. Zostały odpowiednio przebadane i otrzymały certyfikat, który zezwala na korzystanie z nich na całym terytorium Unii Europejskiej.

Do każdego dmuchańca dołączamy dokumentację DTR oraz mini zestaw naprawczy. Akcesoria niezbędne do naprawy usterki pomogą Ci w krótkim czasie usunąć ewentualną awarię. Dzięki temu nie będziesz ponosić sporych strat finansowych.

FAQ:

Dmuchane parki rozrywki — jak często robić przegląd?

Przegląd dmuchanego parku rozrywki powinien się odbyć raz na dwanaście miesięcy. Zachęcamy właścicieli, żeby we własnym zakresie częściej kontrolowali stan techniczny urządzeń.

Dmuchane parki rozrywki — gdzie kupić?

Dmuchane parki rozrywki znajdziesz u polskiego producenta Oli-Dmuchańce. Wybrane produkty zamówisz online oraz telefonicznie. Dostawa na terytorium całej Polski.

Zapoznaj się z naszą ofertą: