O nas

Home 9 O nas

Inspirujemy do świetnej zabawy

Historia

Na rynku jesteśmy od ponad 10 lat. Zaczynaliśmy od pracy na różnego rodzaju imprezach plenerowych.
Oferowaliśmy wyposażenie gastronomiczne, a także atrakcje
bez których żadna impreza nie może się udać – wata cukrowa, czy podstawowe dmuchańce – place zabaw, zjeżdżalnie.

Przyszedł jednak czas na zmiany…

W ofercie znajdziesz między innymi dmuchańce wodne zapewniające świetną zabawę, dmuchane gadżety reklamowe czy dmuchane reklamy idealne na różnego rodzaju imprezy plenerowe, czy firmowe, które pozytywnie wpłyną na odbiór Twojej firmy,  dmuchane namioty i budynkibędące zawsze na czasie dmuchane dekoracje świąteczne, dmuchane place zabaw świetne np. na festyny, dmuchane tory przeszkód, dmuchane zamki, czy dmuchane urządzenia do rywalizacji dzięki którym zwykła impreza zmieni się w niezapomniane wydarzenie, interaktywne dmuchańce, dmuchane place zabawparki wodne, zjeżdżalnie dmuchane, czy poduchy do skakania, które to gadżety u każdego dziecka wywołają uśmiech na twarzy. Snookball, który jest na czasie, a także ponadczasowy zorbing. Śledź nas na bieżąco i obserwuj nasze nowości!

 

Dlaczego warto zainwestować w dmuchańce?

Zadajesz sobie pytanie, dlaczego musisz mieć nasze dmuchańce? Chętnie Ci na nie odpowiemy! Zwiększ swoje dochody dzięki rozkładaniu kolorowych, świetnych dmuchańców. Dmuchańce to idealna opcja na imprezy plenerowe, festyny, urodziny dziecka, dożynki, imprezy rodzinne, czy pikniki. Gwarantują świetną zabawę zwłaszcza dla dzieci. Dzięki nam możesz stworzyć niezapomnianą imprezę w plenerze, oferujemy dmuchane namioty i budynki, więc nawet zła pogoda nie przeszkodzi w powodzeniu wydarzenia.

Jesteś firmą i często organizujesz wyjazdy firmowe, czy szkolenia? Sprawdź najnowszą opcję – dmuchanych reklam czy gadżetów reklamowych. Na pewno przyciągną uwagę i na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości, co pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego biznesu.

Dmuchańce najwięcej jednak radości sprawią najmłodszym. Kto będąc dzieckiem nie chciałby spędzić w dmuchanych zamkach całego dnia? Beztrosko ślizgać się po zjeżdżalniach, skakać na poduchach. Dmuchańce to świetny pomysł na dopełnienie każdej imprezy plenerowej! Dzieci będą mieć super zabawę, a rodzice trochę odetchną. Dmuchańce zapewnią długą i radosną zabawę. Oferujemy kilka fajnych rozwiązań – piłki wodne, dmuchańce plac zabaw zoo, czy wzór z pieskami, wszystkie dostępne wzory możesz zobaczyć w naszej ofercie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!