Produkcja dmuchańców

Home 9 Produkcja dmuchańców

Najważniejsze jest zadowolenie klienta

Materiały i technologia

Oferujemy starannie zaprojektowane dmuchańce wykonane z wytrzymałej plandeki PCV 1000 D marki Platio o grubości 0,55 mm oraz 0,90 mm. Materiał ten jest:

  • elastyczny,
  • wyposażony w filtr ANTI-UV, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas letnich upałów,
  • trudnopalny,
  • odporny na rozciąganie (Warp-2870.43N/50mm Weft-2279.06N/50mm) i rozdarcia (Warp-527N Weft-323,8N).

Wysokiej jakości komponent gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie zabawy. Służy użytkownikom przez długi czas. To inwestycja, która na pewno się opłaca.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Znajdują się tu m.in. precyzyjne maszyny do cięcia. Dzięki nim możemy wyprodukować dmuchaniec w dowolnym rozmiarze. Maksymalny błąd dokładności to 3mm. Trudno go zauważyć gołym okiem.

Pneumatyczne atrakcje są starannie wykonane. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz stosujemy podwójne szwy. Aby zwiększyć żywotność naszych produktów, wykorzystujemy dodatkowe wzmocnienia. Znajdują się one m.in. na matach schodowych i słupkach. Miejsca przeznaczone do skakania wzmacniamy plisami z podwójnym lub potrójnym ściegiem. W ten sposób powstaje 4-6 warstw, które zwiększają wytrzymałość naszych dmuchańców.

Do produkcji używamy dziewięciopasmowych nylonowych nici. Są one odporne na działanie wody oraz na pęknięcia. Zachowują swoje właściwości pod wpływem wysokiej ekspozycji na światło i czynniki chemiczne, dzięki czemu obiekt pięknie się prezentuje przez wiele lat.

Nasze dmuchańce są wyposażone w rzepy o szerokości 5-6 cm. Odznaczają się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Mocno łączą ze sobą poszczególne elementy. Bardzo długo pełnią swoją funkcję. Z ich pomocą zaoszczędzisz sporo między, unikając kosztownych napraw czy wymian.

W Oli-Dmuchańce wykonujemy siatkę ochronną z trwałego materiału PVC. Zwiększa ona poziom bezpieczeństwa użytkowników. Wszywamy ją za pomocą podwójnych szwów. Jest ona zdecydowanie lepsza od swoich tkaninowych odpowiedników, które wytrzymują krócej.

Dmuchańce, place zabaw, producent
Dmuchańce, place zabaw, producent

Co nas wyróżnia?

Produkcja dmuchańców : dmuchawy, pierścienie D oraz trwałe zamki błyskawiczne – bezpieczeństwo i wygoda
Dmuchane atrakcji marki Oli-Dmuchańce są wyposażone w dmuchawy powietrza z certyyfikatem jakości CE renomowanej marki Huawei. Są one:

  • wodoodporne,
  • stabilne,
  • odporne na mocne wstrząsy dzięki systemowi Anti-shock.

Można do nich podpiąć suszarkę, by szybko osuszyć sprzęt w przypadku zalania oraz deflatora, który przyspiesza wydmuchiwanie powietrza. Dodatkowy osprzęt zapewnia spore korzyści finansowe.

Pierścienie D są rekomendowane przez inżynierów na całym świecie. Dzięki nim punkty uwięzi w dmuchańcach są bardzo trwałe. Wzmocnienia tego typu doskonale sprawdzają się na dużych dmuchanych zjeżdżalniach i innych okazałych atrakcjach w dużym rozmiarze.

W procesie produkcji wykorzystujemy zamki deflacyjne odpowiadające międzynarodowym standardom EN14960. Umożliwiają one szybkie opróżnienie pneumatycznych urządzeń z powietrza. Stosujemy też dodatkowe wzmocnienia przy pomocy zamków błyskawicznych. Dodatkowo wewnątrz każdej rurki do napełniania umieszczamy klapkę bezpieczeństwa wykonaną z winylu, która zamyka się, gdy zostanie przerwany przepływ powietrza. Dzięki niej dmuchaniec wolniej traci powietrze.

galeria_dmuchance_oli52a
galeria_dmuchance_oli51a

Jak złożyć zamówienie?

Produkcja spersonalizowanych dmuchańców w Oli-Dmuchańce jak złożyć zamówienie?
Chcesz zainwestować w dmuchańce? Marzysz o dmuchanych urządzeniach do rozrywki z Twoim logo?
Doskonale! Nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

KROK 1
Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz model, który najbardziej Ci się podoba.

KROK 2
Wybierz kolorystkę. Może być związana np. z Twoją identyfikacją wizualną. Możesz przesłać nam własny projekt, Twoje logo czy informację na temat stylu przedsiębiorstwa. Dzięki temu lepiej Cię poznamy, zrozumiemy Twój zamysł i zaprojektujemy unikalny dmuchaniec.

KROK 3
Wyślij do nas maila z wybranymi modelami dmuchańców. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego i błyskawicznie prześlemy gotowy projekt do akceptacji.

Oli-Dmuchańce — producent dmuchańców zaprasza do współpracy
W naszej firmie dużą uwagę przykładamy do pakowania produktów. Wszystkie dmuchańce starannie zabezpieczamy w mocną plandekę PCV. Do każdego zakupu dołączamy zestaw naprawczy.

Ponadto doradzamy, służymy fachowym wsparcie na każdym etapie i prowadzimy szkolenia z zakresu montażu i konserwacji pneumatycznych urządzeń. Z naszą pomocą stworzysz atrakcyjny dmuchany plac rozrywki na wodzie lub na lądzie. Nasi projektanci stworzą dla Ciebie plan obiektu dostosowany do Twoich potrzeb.

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie spełniają europejską normą PN-EN 14960. Posiadają odpowiednie atesty oraz dokumentację techniczno-ruchową. Z naszą pomocą zapewnisz bezpieczeństwo użytkownikom obiektu, jeśli będą się stosować do regulaminu.

Nasi pracownicy stosują się do obowiązujących przepisów. Stale współpracujemy z rzeczoznawcami i sprawdzamy bezpieczeństwo produkowanych dmuchańców.

Oferujemy również wynajem. Dzięki temu doskonale znamy się na urządzeniach oraz skutecznie eliminujemy liczne problemy na wczesnych etapach, co może sprawiać trudność pozostałym producentom.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś mailowo lub telefonicznie: 605-990-793. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozpoczniemy z Tobą długotrwałą współpracę.

Dmuchańce, place zabaw, producent
Dmuchańce, place zabaw, producent

masz pytanie? skontaktuj się!