Wynajem

Jeśli szukasz wyjątkowej rozrywki na swoje wydarzenie, to dmuchańce są idealnym wyborem! Są one zabawne dla dzieci i dorosłych i zapewnią mnóstwo radości i śmiechu. Wypożyczając dmuchańce, masz pewność, że twoi goście będą zajęci i zadowoleni. Nie zwlekaj, wybierz najlepsze dmuchańce i zamów je już dziś! Zapraszamy do kontaktu. 

Promocje!

Dobierz drugi za 50%

Dobierz trzeci za 1zł

Promocja dotyczy wybranych dmuchańców

Zostaw wiadomość

13 + 12 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Wynajem dmuchańców to świetna okazja do tego, aby przyniosły Ci one niemałe korzyści finansowe! Nie musisz kupować naszych produktów, możesz je wypożyczyć, dzięki temu przetestujesz, czy sprawdzą się na wydarzeniach, które organizujesz. Dmuchańce możesz wypożyczyć na dowolny okres, wszystkie szczegóły ustalimy.

Proponujemy wynajem dmuchanych zamków, placów zabaw, torów przeszkód i innych urządzeń dmuchanych i mechanicznych, które zapewnią najmłodszym świetną zabawę.

Super impreza nie może obyć się bez gastronomii. U nas wypożyczysz również przyczepę gastronomiczną w której możesz przygotować pyszne gofry, lody włoskie, granita, popcorn, kawę i inne napoje.

Oferujemy również stoisko z zabawkami, balonami i innymi gadżetami.

zapoznaj się z naszą ofertą dmuchańców Wszelkie informacje na temat wynajmu uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość – odpowiemy na każde zapytanie
i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertę wynajmu urządzeń dmuchanych – dmuchańców.

Ze względu na lokalizację zapraszamy szczególnie klientów z okolic miast Kraków, Oświęcim, Skawina, Wadowice, Andrychów, Brzeźnica, Zator, Kalwaria, Chrzanów, Bielsko Biała, Tychy Sucha Beskidzka, Kęty.