Place zabaw

Place zabaw

PLACE ZABAW PCV + METAL

Plac zabaw dla dzieci plastikowy — zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych

Plastikowe place zabaw z atestem to propozycja skierowana do właścicieli domków wypoczynkowych, letniskowych czy firm kierujących swoją ofertę do rodzin z dziećmi. To również dobry pomysł na inwestycję dla władz miejskich, wspólnot mieszkaniowych i deweloperów. Taką strefę rozrywki możesz zaprojektować też w dużym ogrodzie.

Wszystkie urządzenia są starannie wykonane. Do ich produkcji użyto wyselekcjonowanych materiałów pcv. Części metalowe są odporne na rdzewienie. Stabilna konstrukcja doskonale sprawdza się w każdej pogodzie.

Oferowany sprzęt pozytywnie przeszedł badania i uzyskał wymagane atesty. Wybierając nasze produkty, zyskujesz pewność, że dzieci będą się czuć bezpiecznie w trakcie zabawy. Aby zapewnić maluchom 100% bezpieczeństwa, konieczna jest opieka dorosłych oraz przestrzeganie zasad regulaminu. Jest on wymagany w każdym miejscu publicznym.

Elementy placu zabaw — duży wybór w Oli-Dmuchańce

Oferujemy certyfikowane wyposażenie do placów zabaw przeznaczone dla najmłodszych w różnym wieku. W zestawach znajdują się m.in.: bujaki, sprężynowce, drabinki, linaria, ślizgawki, tory przeszkód, huśtawki. Są one trwałe, proste w montażu, a także nieskomplikowane w użytkowaniu. Bardzo łatwo można je wyczyścić.

Nowoczesny wygląd i wyraziste kolory, które ożywiają  miejską przestrzeń. Atrakcyjne zestawy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Wygląd może minimalnie odbiegać od grafik zawartych na stronie. Ze względu na ustawienia monitora lub ustawienia ekranu.

Plastikowy plac zabaw dla dzieci — interesująca propozycja dla właścicieli restauracji i obiektów noclegowych

Place zabaw dla dzieci wyprodukowane z plastiku i metalu to ciekawa opcja dla branży HORECA. Dzięki nim możesz w krótkim czasie uatrakcyjnić Twoją ofertę oraz trafić do nowych klientów. Lokale przyjazne rodzinom z dziećmi cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie w sezonie letnim. W takich miejscach rodzice lub opiekunowie mogą w spokoju złożyć zamówienie i poczekać, aż kelner przyniesie jedzenie. W tym czasie maluchy nie narzekają na nudę, tylko świetnie się bawią.

Plac zabaw dla dzieci plastikowy — dlaczego warto w niego zainwestować?

Wielobarwne konstrukcje zapewniają doskonałą rozrywkę. Dzieci mogą się tu wspinać, huśtać się, zjeżdżać czy bujać. Taka różnorodność pobudza ich kreatywność oraz pozwala rozładować nadmiar energii. Maluchy zdobywają tutaj nowe umiejętności, lepiej się rozwijają, a także sprawniej kontrolują swoje ciało. Kontakt z rówieśnikami sprawia im sporo frajdy.

Plac zabaw dla dzieci to nie tylko korzyści dla najmłodszych i ich rodziców. Umiejętnie wykorzystane przynoszą sporo benefitów inwestorom. Rodziny z małymi dziećmi przed wyborem lokalu gastronomicznego, hotelu czy mieszkania, najpierw sprawdzają, czy w pobliżu znajduje się strefa rozrywki. Jeśli jej brakuje, wybierają inną lokalizację. Rezygnując z takiego wyposażenia, tracisz sporą liczbę klientów. Czy na prawdę o to Ci chodzi?

Plac zabaw dla dzieci plastikowy — indywidualne projekty

Zależy Ci na unikatowym placu zabaw, który wyróżni Twoją markę z tłumu? Chcesz zagospodarować niewymiarowy teren? A może zwyczajnie lubisz ekstrawagancję?

W Oli-Dmuchańce zaprojektujemy dla Ciebie plastikowy plac zabaw dla dzieci dostosowany do Twoich potrzeb. Nasza oferta jest skierowana do przedszkoli, szkół, przedsiębiorców oraz osób prywatnych. W razie potrzeby zamontujemy konstrukcję w terminie dogodnym dla obu stron.

FAQ:

Plac zabaw plastikowy — dla dzieci, w jakim wieku jest przeznaczony?

Place zabaw dla dzieci plastikowe dostępne w ofercie Oli-Dmuchańce są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-15 lat. W naszym asortymencie znajdziesz też bujaki, z których mogą korzystać młodsze pociechy pod opieką dorosłych.

Plac zabaw dla dzieci plastikowy — czy jest odporny na blaknięcie?

Plastikowe elementy placu zabaw dla dzieci są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem. Ponadto metalowe części są ocynkowane i pomalowane proszkowo. Obie technologie wydłużają żywotność kolorów.

 
Zapoznaj się z naszą ofertą: