Place zabaw

Place zabaw

PLACE ZABAW PCV + METAL

Plastikowe place zabaw z atestem to propozycja skierowana do właścicieli domków wypoczynkowych, letniskowych czy firm kierujących swoją ofertę do rodzin z dziećmi. To również dobry pomysł na inwestycję dla władz miejskich, wspólnot mieszkaniowych i deweloperów.

Oferujemy wyposażenie do placów zabaw przeznaczone dla najmłodszych w różnym wieku. W zestawach znajdują się m.in.: bujaki , sprężynowce, drabinki, linaria, ślizgawki, tory przeszkód, huśtawki.

Plastikowy plac zabaw atestowany dla dzieci jest trwały, prosty w montażu, a także nieskomplikowany w użytkowaniu. Bardzo łatwo można go wyczyścić. Ponadto charakteryzuje go nowoczesny wygląd i wyraziste kolory, które pomagają ożywić miejską przestrzeń. Proponowane zestawy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Wygląd może minimalnie odbiegać od grafik zawartych na stronie. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji posiadają wymagane atesty.

Dzięki terenowi przeznaczonemu do zabawy najmłodsi mogą beztrosko harcować, a dorośli znaleźć chwilę wytchnienia. Plac zabaw to dobre miejsce, by dzieci zadbały o swoją sprawność ruchową i rozwijały swoje kompetencje społeczne.

Tworzymy piękne i funkcjonalne place zabaw, które zapewnią najmłodszym najlepszą zabawę! Nasze urządzenia są solidne, równocześnie będąc atrakcyjnymi dla dzieci oraz inwestora. Konstrukcja pozwala na szybką instalację. Plac zabaw powinien być dostosowany do potrzeb dzieci, bo to do nich głównie one są skierowane. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, połączeniu różnych tworzyw, materiałów i innych elementów, nasze place zabaw są jednymi z najlepszych na rynku.

Wszystkie produkty wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji.