Snowtubing

Snowtubing

Snowtubing – co to jest?
Tubing to zjeżdżalnie pontonowe wykorzystywane przez cały rok zarówno w otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Można się na nich bezpiecznie bawić na suchym śniegu. Tory montuje się w dowolnych miejscach: na pagórkach oraz zboczach, a także na płaskiej powierzchni za pomocą specjalnej metalowej konstrukcji.

Dlaczego warto zainwestować w Snowtubing, Summertubing
Efektowne tory są łatwe w utrzymaniu. Co więcej, nie wymagają pracochłonnej konserwacji. Z tego powodu na ich zakup decydują się często właściciele ośrodków wypoczynkowych czy narciarskich. To interesująca opcja dla organizatorów różnorodnych wydarzeń rekreacyjnych.

Tęczowy tubing – Oli Dmuchańce zapewni świetną i bezpieczną zabawę dla każdego
Oferujemy nowoczesne zjeżdżalnie tubingowe, doskonałe dla fanów zimowych igraszek na świeżym powietrzu oraz miłośników aktywnego wypoczynku latem. Wykonujemy projekt dopasowany do specyfiki terenu, a następnie wybudujemy fachową instalację spełniającą najwyższe wymogi bezpieczeństwa. W ten sposób zapewnisz atrakcyjną rozrywkę swoim gościom niezależnie od pory roku i temperatury.
Lekkie pontony są bardzo łatwe w obsłudze. Zjazd nimi nie wymaga dodatkowych źródeł zasilania. Dzięki temu nie musisz się martwić o stały dostęp do źródeł energii. Aby dotrzeć z powrotem na górę, można przygotować wyciąg lub zaprosić uczestników zabawy do przechadzki. To ciekawa opcja dla inwestorów, którzy dbają o ekologię. Z powodzeniem można je zainstalować w:

salach zabaw,

parkach trampolin,

parkach wodnych,

parkach rozrywki na świeżym powietrzu,

obiektach turystycznych oraz rekreacyjnych.

Kolorowe zjeżdżalnie zwane często Snowtubing lub Summertubing będą też atrakcyjnym uzupełnieniem wewnętrznych placów zabaw. Pełne emocji zjazdy spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To forma rekreacji idealna dla osób w każdym wieku.
Rainbow Slide – tory i pontony tubingowe wysokiej jakości
W naszej ofercie znajdziesz tory i pontony tubingowe wykonane ze specjalnej żywicy. Wysokiej jakości materiał wykazuje wysoki stopień odporności na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Soczyste barwy przez długi czas zachowują swój intensywny odcień.
Tęczowe tory ożywiają przestrzeń, wprowadzając wszystkich w dobry nastrój. Dzięki nim choć przez chwilę możemy w 100% cieszyć się chwilą i czerpać z życia to, co najlepsze, zapominając o codziennych zmartwieniach.
Oli Dmuchańce wykona projekt, określi możliwości i wybuduje profesjonalną instalację zgodną z najwyższymi wymaganiami bezpieczeństwa.
Tubing idealnie sprawdza się na lato i na zimę. Można czerpać korzyści z instalacji przez cały rok bez ograniczeń temperaturowych.

Zjazd w okrągłym pontoniku jest bezpieczny nie wymaga elektryczności lub innego źródła zasilania. Spowrotem w górę możemy się dostać używając własnych nóg lub wybudowanego wyciągu.

Materiał wykorzystywany do produkcji jest żywicą o doskonałych ogólnych właściwościach. Odporny na wilgoć, lżejszy niż PE, trwalszy, odporny na zużycie, promieniowanie UV.

Zainteresowany? Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapoznaj się z naszą ofertą: