Czy dmuchańce to dobry biznes?

Home 9 Blog 9 Czy dmuchańce to dobry biznes?

Dmuchańce uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Najczęściej kojarzą nam się z upalnym latem, parkami zabaw, lokalnymi festynami targami organizowanymi na świeżym powietrzu. Strefa przeznaczona dla najmłodszych, w której mogą bezpiecznie spędzić czas to świetne rozwiązanie dla rodziców. Jeśli lubisz spędzać czas z dziećmi i kochasz zabawę, wykorzystaj to. Spraw, by Twoja pasja stała się pracą. Dzięki temu nie będziesz czuł, że pracujesz. Wahasz się? W takim razie sam zobacz czy dmuchańce to dobry pomysł na Twój biznes.

Czy firma z dmuchanymi urządzeniami to dobry pomysł?

Z jednej strony dmuchane zamki, trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód i roześmiane dzieciaki… Po drugiej stronie rodzice stojący w kolejce ze swymi pociechami, by kupić bilet… W samym środku Ty z uśmiechem na twarzy sprzedajesz wejściówki. Widzisz ten obraz oczami własnej wyobraźni? To może stać się rzeczywistością. Wszystko zależy od Ciebie i od tego, czy będziesz wytrwale kroczyć do wyznaczonego celu. Jedno jest pewne: rynek stoi przed Tobą otworem i stanowi duży potencjał.

Jeżeli boisz się zaryzykować, zainwestuj na początek w jednego lub dwa dmuchańce i spróbuj. Ceny dmuchanych urządzeń są bardzo zróżnicowane. Na pewno znajdziesz coś na swoją kieszeń. Zakup jednego dmuchańca to wydatek ok. 5000 zł. Zainwestowane pieniądze szybko się zwrócą. Wystarczy, że pojawisz się w miejscach, w których są dzieci.

Jeśli Twoje oszczędności nie są zbyt duże lub boisz się zaryzykować, wydając w ciemno kilka tysięcy złotych, możesz skorzystać z leasingu. Dzięki temu przetestujesz swój biznes i sprawdzisz, czy taka praca Ci odpowiada.

Jak możesz aktywnie i szybko zarobić?

Tak naprawdę to zależy od Ciebie. Chętnych do skorzystania z Twoich usług nie brakuje, są dosłownie wszędzie. Wystarczy, że do nich wyjdziesz. Możesz też podejść do tego w bardziej kreatywny sposób i sam stworzyć sobie nowe perspektywy. Co prawda dmuchańce kojarzą się szczególnie z sezonem letnim, ale możesz z nich czerpać zyski przez cały rok.

Na początku aktywnie uczestnicz w lokalnych wydarzeniach. Wszelkiego rodzaju pikniki rodzinne, festyny, koncerty, dni miasta, imprezy firmowe to świetna okazja, by przedstawić swoją ofertę. Jeżeli w Twojej okolicy znajdują się ośrodki kolonijne, to zastanów się, w którym miejscu mógłbyś rozstawić wolno stojące dmuchane zabawki, które przyciągną dziecięcą uwagę. Możesz również rozstawić je w pobliżu placów zabaw, parków, jezior, plaży i innych lokalizacji odwiedzanych często przez rodziny z dziećmi. Wystarczy zatem wybrać odpowiedni obszar i w razie potrzeby otrzymać pozwolenie.

Jeżeli dmuchańce staną się nieodłącznym elementem Twojego życia i uczynisz z nich jedyne źródło dochodów, możesz pójść krok dalej i otworzyć na przykład bawialnię, która zapewni Ci zyski przez cały rok. Zimą czy deszczowe jesienne dni rodzice chętnie korzystają z tego rodzaju ofert. Latem możesz zaproponować również atrakcyjną rozrywkę na świeżym powietrzu, organizując na przykład park wodny.

Wyjedź, odpocznij, zrób sobie przerwę – dmuchańce same dla Ciebie zarobią

Dmuchane urządzenia to ogromny biznesowy potencjał. Mogą okazać się niezwykle dochodowe, jeśli umiejętnie je wykorzystasz. Każdemu człowiekowi, Tobie również, należy się odpoczynek. Pamiętaj, to Twój obowiązek. Kilka dni urlopu dobrze Ci zrobi. Wrócisz wypoczęty i uśmiechnięty ze świeżym spojrzeniem, nowymi pomysłami i energią do działania. W tym czasie dmuchane urządzenia mogą pracować za Ciebie. Wystarczy, że wynajmiesz je komuś innemu. Uwierz, chętnych nie brakuje.

To co? Podejmujesz wyzwanie i rozpoczynasz swoją przygodę z dmuchańcami? Obudź w sobie przedsiębiorczego ducha i zacznij działać zanim inni Cię wyprzedzą!