Dmuchane zamki i dmuchane zjeżdżalnie w Katowicach

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Dmuchane zamki i dmuchane zjeżdżalnie w Katowicach

Zostaw wiadomość

9 + 2 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Stwórz atrakcyjną ofertę dla rodzin z dziećmi w Twoim mieście

Dmuchaniec dla dzieci to świetne narzędzie do rozwoju biznesu. Możesz je wykorzystać na wiele sposobów, by zrealizować Twoje cele biznesowe. Wielobarwny monumentalny dmuchany obiekt z Twoim logo doda uroku posesji, na której znajduje się Twoja restauracja lub hotel. Widoczna z daleka atrakcja przyciągnie do Ciebie najmłodszych mieszkańców oraz turystów.

Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Na dmuchanych zamkach czy zjeżdżalniach rozładowują nagromadzoną energię. Tutaj spędzają czas z rówieśnikami oraz uczą się, jak postępować w konkretnych sytuacjach. Taka rozrywka pozytywnie wpływa na ich rozwój. To doskonała alternatywa dla telewizji, smartfona czy komputera. Oderwanie umysłu od technologii jest potrzebne każdemu, niezależnie od wieku.

Zadbaj o dzieci i młodzież w Katowicach, a przy okazji rozwiń Twój biznes. Zaoferuj im atrakcyjną rozrywkę, a przy okazji zachęć ich oraz opiekunów do skorzystania z Twojej oferty. Zainwestuj w dmuchańca, by wynająć go innym na firmowe imprezy lub rozmaite okoliczności. W ten sposób zyskasz dodatkowe źródło dochodu, które z czasem może przerodzić się w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

Dmuchaniec dla dzieci w Katowicach — niezbędny w sezonie letnim

Dmuchane zamki ustawione na deptaku, w pobliżu instytucji kulturalnych, przy bibliotece dla dzieci albo niedaleko basenu umilą wakacyjny czas najmłodszym. Możesz je rozstawić też przy siłowni na świeżym powietrzu lub na placu. Ci, którzy spędzają wakacje w mieście, będą się doskonale bawić na dmuchańcach. Taka aktywność fizyczna skutecznie zredukuje poziom stresu. Opiekunowie będą się cieszyć z postępów, jakie robią ich dzieci, a sami znajdą chwilę, by odetchnąć od codziennych problemów.

Dmuchane obiekty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych komponentów. Wszystkie materiały spełniają międzynarodowe normy, Stabilna konstrukcja doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Soczyste barwy pozostają niezmienne nawet przy długotrwałej ekspozycji na słońce.

Prawidłowo użytkowane dmuchańce są bardzo wytrzymałe. Przez długi czas funkcjonują bezawaryjnie. Jeśli wydarzy się usterka, błyskawicznie usuniesz ją z pomocą zestawu naprawczego dołączonego do dmuchańca. Zawsze możesz skontaktować się z producentem dmuchańców. Zespół Oli Dmuchańce udzieli Ci fachowego wsparcia. Dzięki nam zamek lub zjeżdżalnia szybko będą się nadawać do ponownego użytku.

Zjeżdżanie dmuchane w Katowicach — zrób zakupy u producenta  dmuchańców

Zakup dmuchanych zjeżdżalni, zamków lub innych obiektów bezpośrednio od producenta to świetna okazja, by zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się z wysokiej jakości produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W ten sposób nie będziesz płacić marży oraz zyskasz spersonalizowanego dmuchańca dla Twojego biznesu.

W nowoczesnym parku maszynowym wybrane produkty zostaną wyprodukowane we wskazanym przez Ciebie rozmiarze i kolorze. Dodatkowo na dmuchańcach możemy nadrukować Twoje logo. Brandowany sprzęt rozrywkowy przyda się do promowania marki w Internecie. Zdjęcia eksponujące z Twój znak firmowy udostępnione w sieci zwiększą rozpoznawalność Twojej marki.

Jesteś gotowy na nowe biznesowe wyzwania? Skontaktuj się z nami już dziś! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podpowiemy Ci jak skonstruować dmuchańcową ofertę. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w biznesie.

Place zabaw dla dzieci w Katowicach — gdzie znaleźć bezpieczne urządzenia dobrej jakości?

Zakup odpowiedniego placu zabaw dla dzieci to spore wyzwanie dla przedsiębiorców, jednostek samorządowych oraz osób prywatnych. Strefa rozrywki przeznaczona dla najmłodszych mieszkańców Katowic to ogromna odpowiedzialność. Nie ma tu miejsca na błędy.

Aby uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji oraz zminimalizować ryzyko wypadków, wybierz urządzenia do zabawy, które spełniają rygorystyczne międzynarodowe normy. Te kryteria spełniają stabilne konstrukcje w różnych rozmiarach dostępne w ofercie polskiego producenta Oli-Dmuchańca.

Oferujemy wytrzymałe place zabaw odporne na uszkodzenia mechaniczne. Barwny sprzęt przez długi czas zachowuje swoje naturalne odcienie. To świetna propozycja dla właścicieli restauracji, hoteli, przedszkoli czy żłobków. Polecamy je też deweloperom. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz terminową realizację zamówień.

Brakuje Ci pieniędzy na inwestycję? Zgłoś Twój projekt do Budżetu Obywatelskiego. Razem z innymi mieszkańcami zadbaj o zdrową rozrywkę maluchów i podaruj im powody do uśmiechu na twarzy. Spraw radość dzieciom z Twojej okolicy.

Dmuchane zamki — o jakiej mocy potrzebne jest gniazdko, by je podłączyć?

Do podłączenia dmuchańca dla dzieci potrzebne jest gniazdko o mocy 230 V. Jeśli w pobliżu nie ma dostępu do gniazdka, skorzystaj z agregatora. Dzięki temu nie będziesz musiał ciągnąć wielu metrów kabli.

Zjeżdżalnie dmuchane — w jaki sposób wspierają rozwój dziecka?

Wspinanie się na zjeżdżalnię rozwija koordynację ruchową. To doskonałe zajęcie dla maluchów i o wiele bezpieczniejsze niż wdrapywanie się na meble czy parapet. Zjazdy sprawiają, że dzieci są radosne oraz mniej zestresowane.

Zapoznaj się z naszą ofertą: