Wynajem dmuchańców w Oświęcimiu

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Wynajem dmuchańców w Oświęcimiu

Zostaw wiadomość

4 + 1 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Dmuchańce dla dzieci: wynajem dmuchańców w Oświęcimiu — skorzystaj z oferty producenta dmuchańców dla dzieci

Twoja firma organizuje imprezy okolicznościowe? Zastanawiasz się, jak poszerzyć ofertę obiektu sportowego, gastronomicznego lub noclegowego? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci osiągnąć cel bez większych nakładów finansowych?

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Wynajmij dmuchańce dla dzieci prosto od producenta. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: place zabaw, tory przeszkód, zjeżdżalnie czy urządzenia służące do rywalizacji. A co jeśli będziesz chciał je potem kupić?

Spokojnie! Dogadamy się! Koszt zakupu pomniejszamy o kwotę najmu. To uczciwa propozycja. Dzięki temu możesz przetestować Twój pomysł na biznes. Zacznij działać już dziś. Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja. Wynajmij kolorowe dmuchańce i rozwiń swój biznes. Przyciągnij do siebie nowych klientów. Zachęć ich do tego, by publikowali zdjęcia w sieci, by promować Twoją markę w różnych miejscach.

Zjeżdżalnie dmuchane — funkcjonalna strefa rozrywki dla najmłodszych w Oświęcimiu

Dmuchane zjeżdżalnie rozweselą i ożywią przestrzeń. Dzięki nim dzieci będą rozwijać swoje umiejętności motoryczne oraz kompetencja społeczne. Wielobarwne monumenty wypełnione powietrzem pomogą rodzicom urozmaicić czas spędzony z dziećmi.

Wytrzymałe dmuchańce stanowią gwarancję bezpiecznej zabawy nie tylko na zewnątrz, ale również w środku budynku. To funkcjonalne uzupełnienie wyposażenia sali zabaw oraz strefy rozrywki umiejscowionej w galerii handlowej, a także w pobliżu hotelu czy restauracji. W takim miejscu maluchy na pewno nie będą się nudzić, a dorośli na chwilę odetchną i zajmą się załatwianiem swoich spraw.

Uśmiechnięte maluchy to jedna z najważniejszych biznesowych nagród, jakie możesz otrzymać. Mówimy serio. To najbardziej szczere trofeum, jakie możesz otrzymać, ponieważ dzieci niczego nie udają. Z czasem zauważysz, że dmuchańce przynoszą wymierne korzyści: zyski ze sprzedaży rosną, a przedsiębiorstwo staje się coraz bardziej rozpoznawalne na rynku. Brandowana zjeżdżalnia oraz inne designerskie modele to świetna inspiracja do prowadzania kampanii marketingowych online.

Producent dmuchańców Oli Dmuchańce — Zapraszamy przedsiębiorców z Oświęcimia do rzetelnej współpracy biznesowej

Odpowiedz sobie na pytanie: Czy jesteś odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą? Co Ciebie tak naprawdę oznacza to hasło? Dla zespołu Oli-Dmuchańce bardzo szerokie zagadnienie, które obejmuje różne dziedziny życia. Jednym z kryteriów jest wzrost komfortu życia najmłodszych mieszkańców.  Jeśli Ty też się z tym identyfikujesz, rozpocznij z nami współpracę biznesową.

Jako producent dmuchańców robimy wszystko, co w naszej mocy, by dmuchane obiekty dostępne w naszej ofercie spełniały rygorystyczne międzynarodowe normy. Figury szyte z tkaniny PCV są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki nim zadbasz o czystość w strefie rozrywki.

W naszym sklepie zaopatrzysz się w rozmaite dmuchańce. Tutaj nie zapłacisz dodatkowej marży.  To pozwoli Ci zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy. Wybrane modele wykonamy na zamówienie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W parku maszynowym na miarę XXI wieku nadrukujemy dowolną grafikę, również brandowaną.  W razie potrzeby dopasujemy też rozmiar dmuchańców. Podzielimy się też fachową wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Wierzymy, że wymiana opinii pomoże obu stronom jeszcze lepiej się rozwinąć.

Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów biznesowych.

Plac zabaw plastikowy czy drewniany? — Co wybrać w Oświęcimiu?

Plac zabaw plastikowy w Oświęcimiu? Zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? W końcu tyle mówi się o ekologii! Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale jedno jest pewne: urządzenia rozrywkowe wykonane z PCV i metalu są łatwiejsze w pielęgnacji. Nie wymagają tak dużej uwagi. Nie musisz ich malować, konserwować oraz chronić dzieci przed wbiciem drzazgi.

Konstrukcje zrobione z tworzywa sztucznego są równie stabilne. Kolorowe zjeżdżalnie oraz drabinki przyciągają wzrok z daleka. Wytrzymały sprzęt odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie słoneczne służy dzieciom przez długi czas. Zapewnia im bezpieczne warunki do radosnych igraszek na świeżym powietrzu.

Szukasz placu zabaw, który spełni Twoje oczekiwania? Poznaj ofertę polskiego producenta Oli-Dmuchańce. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Szczerze doradzamy i pomagamy w znalezieniu najlepszego możliwego rozwiązania. Jeśli brakuje Ci funduszy na zakup, złóż Twój projekt do Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, osoby prywatne, deweloperów i jednostki edukacyjne.

Jak wypożyczyć dmuchańce w Oświęcimiu?

Skontaktuj się z firmą, która wynajmuje dmuchańce dla dzieci i zapytaj o wolne terminy. Organizację eventu rozpocznij odpowiednio wcześniej. Może się okazać, że planowana data jest już zajęta w kilku przedsiębiorstwach. Wtedy będzie Ci łatwiej zmienić plany. Pamiętaj, by wybrać dmuchane urządzenia adekwatnie do wieku uczestników.

Wynajem dmuchańców dla dzieci w Oświęcimiu — co musisz zrobić, by wynająć dmuchanie na imprezę?

Przygotuj teren. Dobrze, jeśli będzie to duży trawnik. Możesz też wyznaczyć obszar pokryty betonem albo kostką brukową. Koniecznie zadbaj o dostęp do prądu. Do montażu jednego dmuchańca potrzebne będzie gniazdko o mocy 230 V. Nasz zespół montażowy przyjedzie do Ciebie ok. 30 minut przed imprezą, by rozstawić sprzęt. Po zakończeniu eventu wszystko zdemontujemy.

Zapoznaj się z naszą ofertą: