Dmuchańce dla dzieci — wynajem dmuchańców w Wieliczce prosto od producenta

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Dmuchańce dla dzieci — wynajem dmuchańców w Wieliczce prosto od producenta

Zostaw wiadomość

13 + 13 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Organizujesz imprezę okolicznościową? Chcesz poszerzyć ofertę obiektu sportowego, gastronomicznego lub noclegowego? Zastanawiasz się, jak to zrobić bez większych nakładów finansowych?

Oferta wynajmu dmuchańców w Wieliczce powinna Cię zainteresować. U producenta dmuchanych figur wynajmiesz m.in.: rozmaite zjeżdżalnie, place zabaw, tory przeszkód czy urządzenia do rywalizacji. Jaka jest zaleta takiego rozwiązania? Wybierasz dowolny produkt, wynajmujesz go na tak, długo, jak tylko zechcesz, a gdy zdecydujesz się na jego zakup, ostateczną kwotę pomniejszymy o wysokość poniesionych opłat. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie serwisowe.

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię Twoja konkurencja, wynajmuj kolorowe dmuchańce i rozwijaj swój biznes. Przyciągnij do siebie nowych klientów, z których pomocą zdobędziesz wiernych fanów Twojej marki. Zwiększaj rozpoznawalność firmy na wszystkie możliwe sposoby, by odnieść biznesowy sukces.

Zjeżdżalnie dmuchane — moc pozytywnych emocji i doskonała zabawa Wieliczce 

Dmuchane kolorowe zjeżdżalnie rozweselą i ożywią miejską architekturę. Dzięki nim dzieci będą rozwijać swoje umiejętności motoryczne oraz kompetencja społeczne, a przedsiębiorcy oraz instytucje zachęcą rodziców bądź opiekunów do zapoznania się z ich ofertą.

Starannie wykonane dmuchańce gwarantują bezpieczną rozrywkę nie tylko na zewnątrz, ale również w środku budynku. To doskonałe uzupełnienie wyposażenie sali zabaw oraz strefy rozrywki umiejscowionej np. w galerii handlowej. W takim miejscu dzieci na pewno nie będą się nudzić. Tutaj dorośli na chwilę odetchną lub na spokojnie zajmą się załatwianiem swoich spraw.

Roześmiane dzieci to jedna z najważniejszych biznesowych nagród. Uśmiech na twarzy i szczęście w ich oczach to trofeum, które sprawia ogromną radość. Decydując się na inwestycję w dmuchańce, z czasem zauważysz, że Twoje słupki sprzedażowe rosną, a przedsiębiorstwo jest coraz bardziej znane na rynku. Spersonalizowana zjeżdżalnia oraz inne designerskie figury wypełnione powietrzem to świetna inspiracja do prowadzania kampanii marketingowych online.

Producent dmuchańców Oli Dmuchańce — Zapraszamy przedsiębiorców z Wieliczki do ekscytującej biznesowej przygody!

Biznes odpowiedzialny społecznie? Co to dla Ciebie tak naprawdę znaczy. Dla nas to wieloaspektowe zagadnienie, które dotyka różnych dziedzin życia. Jedną z nich jest zwiększenie komfortu życia najmłodszym mieszkańcom oraz turystów. Jeśli Ty też identyfikujesz się z taką misją, zapraszamy Cię do ekscytującej biznesowej przygody.

Wytrzymałe obiekty oferowane przez Oli Dmuchańce spełniają rygorystyczne międzynarodowe normy. Są uszyte z tkaniny PCV odpornej na uszkodzenia mechaniczne i łatwej w utrzymaniu czystości. Dzięki niej zadbasz o czystość w strefie rozrywki. Jeśli zadbasz o to, by dmuchane zamki oraz inne obiekty były prawidłowo sprzątane, a także użytkowane, będziesz się cieszył przez długi czas z bezawaryjnego użytkowania.

U nas kupisz rozmaite dmuchańce bez dodatkowej marży. Wybrane produkty wykonamy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W nowoczesnym parku maszynowym naniesiemy na nie dowolną grafikę, również brandowaną, oraz dopasujemy rozmiar do indywidualnych potrzeb. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Wierzymy, że wymiana opinii pomoże obu firmom jeszcze lepiej się rozwinąć.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów biznesowych.

Jak wypożyczyć dmuchańca w Wieliczce?

Skontaktuj się z firmą, która wynajmuje dmuchańce dla dzieci i zapytaj o wolne terminy. Organizację eventu rozpocznij odpowiednio wcześniej. Może się okazać, że planowana data jest już zajęta w kilku przedsiębiorstwach. Wtedy będzie Ci łatwiej zmienić plany. Pamiętaj, by wybrać dmuchane urządzenia adekwatnie do wieku uczestników.

Wynajem dmuchańców dla dzieci w Wieliczce —  co należy do Twoich obowiązków?

Przygotuj teren, najlepiej duży trawnik. Jeżeli jest to niemożliwe, wyznacz obszar pokryty betonem albo kostką.  Zadbaj też o dostęp do prądu. Do montażu jednego dmuchańca niezbędne jest gniazdko o mocy 230 V. Nasz zespół montażowy przyjedzie do Ciebie ok. 30 minut przed imprezą, by rozstawić sprzęt, a potem go zdemontuje.