Dmuchany park wodny – dlaczego warto w niego z niego korzystać i w niego zainwestować?

Home 9 Blog 9 Dmuchany park wodny – dlaczego warto w niego z niego korzystać i w niego zainwestować?

Dmuchany park wodny – dlaczego warto w niego z niego korzystać i w niego zainwestować ?

W upalne dni ludzie szukają orzeźwienia nad wodą. Jedni wolą godzinami wylegiwać się na słońcu, drudzy z kolei preferują aktywne spędzanie czasu. Jednym ze sposobów rekreacji na świeżym powietrzu jest zabawa w dmuchanym parku wodnym. To ciekawa propozycja dla turystów, mieszkańców, jak okazja do tego, by rozwinąć własny biznes.

Dmuchany park wodny składa się m.in. z basenów i zjeżdżalni, które gwarantują świetną rozrywkę oraz potężną dawkę ruchu. Potężne dmuchańce z daleka przyciągają wzrok. Atrakcyjny wygląd, estetyka wykonania i żywe kolory zachęcają do skorzystania z oferty. Infrastruktura parku stanowi także ciekawe urozmaicenie miejskiej architektury.

Zabawy w wodzie dla kolonii

Dmuchane parki wodne to ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu dla uczniów przebywających na wakacjach. Warto z niej skorzystać, organizując kolonie czy też półkolonie w mieście. Dzięki rozrywce na świeżym powietrzu, dzieci będą mogły zadbać o swoją sprawność ruchową, jak i poczuć ducha rywalizacji.

Warto zadbać, by w dmuchanym parku wodnym znalazł się przynajmniej jeden akwen przeznaczony do rywalizacji grupowej. Wodny tor przeszkód przyczyni się do większej integracji grupy. Dzięki temu uczestnicy lepiej się poznają i chętniej będą uczestniczyć w pozostałych punktach programu. Sportowy duch pozwala wyzwolić wiele pozytywnych emocji i zneutralizować te negatywne.

Dmuchany park wodny na imprezę firmową

Zanim rozpocznie się okres urlopowy w firmie, warto zorganizować piknik rodzinny podsumowujący miniony rok. To dobry moment, by zintegrować pracowników z rodzinami i wspólnie świętować Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. W ten sposób można zadbać o pogłębienie relacji rodzinnych oraz służbowych.

Ciekawym rozwiązaniem byłaby organizacja imprezy firmowej w parku wodnym. Dzięki takiej opcji, rodzice oraz dzieci mogliby wspólnie rywalizować w różnych dyscyplinach czy konkursach w duchu walki fair play. To ciekawa odmiana dla tradycyjnych gier planszowych czy komputerowych. Dbałość o tężyznę fizyczną wszystkim wyszłaby na dobre. To propozycja warta rozważenia w działach HR.

Dmuchany park wodny a strategia biznesowa

Inwestując w dmuchany park wodny, warto opracować dobrą strategię biznesową i na początku zadbać o skuteczną promocją. Jeśli oferta spełni oczekiwania gości, najlepszą reklamą miejsca rozrywki stanie się marketing szeptany, który posiada ogromną moc sprawczą.

Warto skierować swoją propozycję do ośrodków wypoczynkowych w okolicy, organizatorów kolonii jak i osób indywidualnych czy dużych firm. Ciekawe ulotki w punkcie Informacji Turystycznej, promocja w lokalnych mediach oraz mediach społecznościowych pomogą pozyskać pierwszych klientów, na których koniecznie trzeba wywrzeć pozytywne wrażenie.

Miła obsługa, która pomoże utrzymać porządek i zadba o bezpieczną zabawę to klucz do sukcesu. Dobrym pomysłem będzie także zadbanie o skromną ofertę gastronomiczną. Na początek wystarczy kilka stolików z parasolkami, zimne napoje, lody i zapiekanki. Gdy pozycja na rynku się umocni, można poszerzyć menu w parkowym bufecie.

Jeśli biznes okaże się strzałem w dziesiątkę, można zainwestować w kolejny park, który można oddać w dzierżawę lub zacząć tworzyć własną sieć. Tworząc wodny biznes z dmuchańcami w roli głównej, należy pamiętać, że wiele zależy od naszego zaangażowania o kreatywności. Na pewno będzie ważnym aspektem będzie tu upór w dążeniu do celu. Pamiętajmy, zwycięstwo odnoszą Ci, którzy się nie poddają.