Jak wygląda wynajem dmuchańca.

Home 9 Blog 9 Jak wygląda wynajem dmuchańca.

Zastanawiasz się, jak wygląda wynajem dmuchańca? Szukasz rozwiązań, dzięki którym organizowana przez Ciebie impreza na długo pozostanie w pamięci gości? Chciałbyś zaproponować coś ciekawego najmłodszym, ale boisz się o ich bezpieczeństwo? Kolorowy obiekt wypełniony powietrzem to doskonałe remedium na wszystkie Twoje zmartwienia. Sprawdź i przekonaj się na własnej skórze, że przygotowanie do przyjęć czy festynów mogą stać się naprawdę przyjemne.

Wynajem dmuchańca dla dzieci – doskonały pomysł na różne okazje

Wynajem dmuchańca to ciekawa propozycja dla osób prywatnych, lokalnych władz czy właścicieli firm. Planujesz duże przyjęcie rodzinne na w restauracji? Organizujesz festyn w Twoim mieście czy lub na wiosce? A może zaplanowałeś imprezę integracyjną dla Twoich pracowników i ich rodzin?
Zadbaj o najmłodszych uczestników! Przygotuj dla nich bezpieczną strefę rozrywki z animatorem, w której będą się świetnie bawić ze swoimi rówieśnikami. Wielobarwna konstrukcja wypełniona powietrzem urozmaici czas maluchom i nieco starszym dzieciom. Starannie wykonane oraz odpowiednio zamontowane dmuchańce doskonale sprawdzają się w plenerze. Dzięki nim każdy event odnosi sukces. Efektowny obiekt przyciąga wzrok z daleka, zachęcając do dobrej zabawy.

Wynajem dmuchańców Kraków – sprawdź, na czym polega wypożyczenie dmuchańca

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się wynajmem dmuchańców w Krakowie. Z łatwością znajdziesz je również w Twoim regionie. Skorzystaj z internetowej wyszukiwarki, by zagwarantować bezpieczną rozrywkę dzieciom w trakcie eventu.
Aby wypożyczyć dmuchany obiekt, ustal termin i zapytaj wybrane przedsiębiorstwo o dostępność w konkretnym dniu. Jeśli wszystkie dmuchańce będą zajęte, na pewno zaproponują Ci inną datę. Z tego powodu warto rozpocząć wcześniej przygotowania, żeby móc sobie pozwolić na większą elastyczność. Jeśli okaże się, że wyznaczonej porze pogoda pokrzyżuje plany, niektóre firmy zgadzają się na przesunięcie terminu lub rezygnację bez ponoszenia kosztów.
Takie rozwiązanie proponuje między innymi Oli Dmuchańce. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami personel przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę. Dopasuje sprzęt do wieku uczestników. Po ustaleniu wszystkich warunków podpiszesz umowę. Pracownicy przyjadą, by zamontować urządzenie 30 min przed rozpoczęciem najmu. Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie terenu. Najlepiej, by był to duży trawnik. Jeśli nie masz takiej możliwości, możesz wyznaczyć teren pokryty kostką lub betonem. Pamiętaj o dostępie do prądu. Do prawidłowego funkcjonowania dmuchańców niezbędne jest podpięcie do gniazda o mocy 230 V. Po zakończeniu zespół montażowy usunie obiekt z posesji.

Wynajem dmuchańca – cena

Każde zlecenie wycenia się indywidualne. Na koszt wypożyczenia dmuchańca wpływa ilość dmuchanych urządzeń, a także czas najmu. Sprzęt można wynająć na kilka godzin (4-8) lub pożyczyć go na kilka dni. W razie potrzeby urządzenie może stać u Ciebie nawet 90 dni. Orientacyjna cena najmu wybranego sprzętu na 4 godziny wynosi ok. 500 zł.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Szukasz certyfikowanych dmuchańcy na wynajem? Skontaktuj się już dziś z Oli Dmuchańce. Nasi pracownicy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą Ci w organizacji przyjęcia lub eventu. Przy dodatkowej opłacie zajmiemy się również obsługą obiektu. Ze względu na lokalizację zapraszamy szczególnie klientów z okolic miast Kraków, Oświęcim, Skawina, Wadowice, Andrychów, Brzeźnica, Zator, Kalwaria, Chrzanów, Bielsko Biała, Tychy Sucha Beskidzka, Kęty.