Mobilny Summertubing i snowtubing – czym są zjeżdżalnie pontonowe i dlaczego warto w nie zainwestować?

Home 9 Blog 9 Mobilny Summertubing i snowtubing – czym są zjeżdżalnie pontonowe i dlaczego warto w nie zainwestować?

Summertubing to rozrywka, która zapewni gościom hotelowym, turystom oraz mieszkańcom doskonałą zabawę przez cały rok pod dachem lub na świeżym powietrzu. To skuteczny sposób, by uatrakcyjnić wakacyjną ofertę. W ten sposób możesz zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki oraz odnotować większe zyski na koniec sezonu.

Zimą postaw na snowtubing. Co to takiego? Efektowne zjazdy na śniegu lub na sztucznej nawierzchni spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Taką konstrukcję można zamontować wszędzie, przy hotelu, basenie, restauracji czy sali zabaw. To ciekawe wyposażenie parku rozrywki.

Pontony wykorzystywane na zjeżdżalni są bezpieczne. Szybko nabierają tempa, obracają się, wirują i poruszają na boki. To jeszcze bardziej podnosi poziom adrenaliny. Moc pozytywnych emocji gwarantowana.

Producent zjeżdżalni pontonowych wytrzymałe tory pontonowe

Jesteśmy producentem zjeżdżalni pontonowych. Kolorowa mata przypomina swym wyglądem sztuczny stok narciarski. Prezentuje się bardzo efektownie.

Do produkcji używamy starannie wyselekcjonowanych materiałów, które są odporne na ścieranie. Dzięki temu nawet przy intensywnej eksploatacji wytrzymują wiele sezonów. Pontony swobodnie poruszają się po każdej powierzchni: po macie igłowej, wodzie oraz śniegu. Są odporne na zerwanie oraz przebicie. To inwestycja, która z pewnością się opłaca. Na specjalne życzenie możemy wyposażyć nawierzchnię do tubingu w przyspieszacze zjazdu.

Tory pontonowe to świetny pomysł na inwestycję, która zwróci się w krótkim czasie. Pontonowe szaleństwo podbije serca miłośników sportów zimowych. Dzięki zjeżdżalni będą się doskonale bawić przez cały rok. Dorośli znów poczują się jak dzieci. Pamięcią powrócą do swojego dzieciństwa i przypomną sobie błogie chwile, kiedy zjeżdżalni na worku, sankach czy pupie z górki. Od teraz będą znów dobrze się bawić niezależnie od tego, czy spadnie śnieg.

Tory tubingowe sprzedaż i wynajem zjeżdżalni pontonowych w Krakowie, Karpaczu, Zakopanem, Katowicach, Olkuszu oraz wielu innych miastach

Chcesz rozwinąć Twój biznes? Zastanawiasz się, w jaki sposób zoptymalizować wydatki i nie przepalić budżetu? Zależy Ci na wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie?

Nawiąż współpracę z producentem zjeżdżalni pontonowych. W nowoczesnym parku maszynowym przygotujemy dla Ciebie efektowny tor dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli zastanawiasz się, czy warto w niego zainwestować i chciałbyś na początku przetestować Twój pomysł, możesz go na początku wynająć.

Ze swojej strony zapewniamy fachowe doradztwo, a także sprawny montaż i demontaż toru tubingowego. Przewidywany czas pracy to ok. 2 godziny. Podpowiemy Ci, jak należycie dbać o zjeżdżalnie. Dzięki temu odwiedzający miło spędzą wolny czas. Ty z kolei będziesz cieszył się tym, że dajesz im to, co najlepsze, czyli atrakcyjną bezpieczną rozrywkę.

Nie trać czasu na zastanawianie się. Pamiętaj, że brak działania to strata dla Twojej firmy. Wyślij do nas wiadomość e-mail już dziś, by uzyskać więcej informacji.