Produkcja dmuchańców

Produkcja dmuchańców

Przykładamy wagę do szczegółów

Produkcja dmuchańców

Dmuchańce produkujemy z największą pasją i zaangażowaniem. Nasze produkty są w pełni bezpieczne, posiadają odpowiednie atesty, instrukcje użytkowania. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy materiał PCV, który jest bardzo wytrzymały. Nasze dmuchańce tworzone są przy użyciu wytrzymałych surowców, do ich produkcji wykorzystuje się najnowszej generacji urządzenia pozwalające na wyprodukowanie bardziej skomplikowanych produktów. Dmuchańce sprawdzają się nie tylko do imprez plenerowych (są do tego przystosowane), wewnątrz również można ich używać. Ciągle poszerzamy asortyment, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych nowości. Produkcja dmuchańców odbywa się według odpowiednich norm i rozwiązań technologicznych. Przy opisie każdego produktu znajdują się odpowiednie parametry techniczne. Każdy produkt posiada 12/24-miesięczną gwarancję. Produkty posiadają Atest CE.

Posiadamy duże doświadczenie w branży dmuchańców. Nasza firma cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Nie ukrywamy, że dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo naszych produktów to dla nas priorytet. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo świetnych produktów, z których na pewno wybierzesz ten idealny, dostosowany do Twoich potrzeb. 

Nasza oferta to paleta przeróżnych rodzai dmuchańców. Stawiamy na mocne, wyraziste kolory, które przyciągają przede wszystkim najmłodszych uczestników wszelkiego rodzaju imprez. Produkujemy nie tylko dla najmłodszych, choć te produkty zajmują większość naszego asortymentu. Dmuchańce stają się popularne w związku z czym można je wykorzystywać również do imprez firmowych (gadżety reklamowe), czy promocji Twojej firmy. Asortyment kierujemy także do osób, które szukają dmuchanych ozdób świątecznych, a tych u nas znajdziecie pod dostatkiem.

Oli-Dmuchańce to zarówno proste konstrukcje, jak i rozbudowane zamki, oferta jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta. Jeśli szukasz jakiegoś produktu i nie możesz go znaleźć, zapytaj nas o niego!

Oli Dmuchańce, Producent, place zabaw
Oli dmuchańce

Produkcja placów i sal zabaw

Produkcja odbywa się w Turcji i spełnia wszelkie normy na Europę oraz USA. Posiadamy atest międzynarodowego lidera w certyfikacji. Elementy, które wykorzystujemy są produkowane przy użyciu najwyższej klasy materiałów, które zapewniają bezpieczną zabawę dzieciom. Asortyment jest ciągle poszerzany o nowe wzory i jeszcze lepszej jakości materiały. Produkty, z których korzystają dzieci muszą być odpowiednio do tego przygotowane – wszystkie produkty przechodzą badania i spełniają wszelkie normy. Oferujemy naszym klientom urządzenia, które umożliwiają kompleksowe wyposażenie sal zabaw oraz parków rozrywki dla najmłodszych. Współpracujemy z profesjonalistami w tym zakresie – przy produkcji pracuje 20 projektantów i 200 pracowników. Wszystko po to, aby zadowolić i spełnić oczekiwania naszych klientów. Nasze urządzenia są objęte 12/24-miesięczną gwarancją.

Oli dmuchańce
Oli dmuchańce
masz pytanie? skontaktuj się!