Spersonalizowany dmuchaniec na zamówienie — skuteczny sposób na promocję Twojej firmy?

Home 9 Blog 9 Spersonalizowany dmuchaniec na zamówienie — skuteczny sposób na promocję Twojej firmy?

Spersonalizowany dmuchaniec na zamówienie to atrakcyjny pomysł na promocję Twojego biznesu, szczególnie jeśli działasz lokalnie. Nie zajmuje wiele miejsce, jest łatwy w utrzymaniu czystości i skutecznie zwraca na siebie uwagę. Nie można przejść obok niego obojętnie. Czy przypadkiem nie o to Ci chodziło, gdy myślałeś o ciekawej reklamie dla Twojej firmy?

Rozejrzyj się wokół i zastanów… Czy któryś z Twoich kolegów po fachu zrobił coś, co pomogło mu się wybić i zdominować lokalny rynek? Jeśli nie zauważyłeś czegoś, co skutecznie przeciągnęło szalę zwycięstwa na jego stronę, możesz być pierwszy. Przestań myśleć, że jakoś to będzie. Zacznij działać. Nie namawiam Cię do stosowania nieuczciwych praktyk, by zaszkodzić swoim konkurentom. Możesz postępować etycznie. O to przecież chodzi w biznesie.

Spersonalizowany dmuchaniec wykonany na zamówienie wyróżni Cię z tłumu

Dmuchane obiekty pokaźnych rozmiarów mogą stać się ciekawą atrakcją w Twojej okolicy, dzięki którym mocno zaakcentujesz swoją obecność i zachęcisz potencjalnych klientów, by bliżej Cię poznali. Możesz go ustawić przed siedzibą firmy, na miejskim skwerze, na deptaku… Z uzyskaniem pozwolenia nie powinieneś mieć problemu, jeśli wskażesz osobie decyzyjnej korzyści płynące dla lokalnej społeczności. Jeżeli nie brakuje Ci kreatywności, możesz stworzyć z dmuchańca np. niebanalną atrakcję turystyczną.

Stwórz rozpoznawalną markę

Pomyśl, czy jest coś, co szczególnie kojarzy się z Twoim biznesem? Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl, zadbaj o to, by element Twojej akcji promocyjnej był zgodny z systemem identyfikacji wizualnej. Dmuchańce mogą przyjmować różnorodne formy. Dmuchane bryły mogą osiągać przeróżne rozmiary i odzwierciedlać rozmaite kształty. Tak naprawdę możliwości są nieograniczone. Jedyną przeszkodą może stać się Twoja fantazja. Jeśli brakuje Ci pomysłu, zawsze możesz porozmawiać z zaufaną osobą lub poprosić o pomoc specjalistów.

Dmuchaniec zgodny z kolorystyką panującą w Twojej firmie, na którym znajduje się subtelne logo, zwiększy świadomość marki. W ten sposób możesz skutecznie zakorzenić się w umyśle konsumentów i stać się numerem 1. Nie zmarnuj tej szansy!

Zrób dobre wrażenie na potencjalnych klientach

Estetycznie wykonane bryły wypełnione powietrzem o fantazyjnych kształtach wywołują pozytywne emocje. Kojarzą się z dzieciństwem, szczęściem i radością. Przywołując dobre wspomnienia, możesz nawiązać skuteczną komunikację z klientami. To naprawdę dobrze wróży na przyszłość. Konsumenci poszukują autentycznych marek, które potrafią pokazać swoje ludzkie oblicze. Jeśli uda Ci tego dokonać, zdobędziesz zaufanie i pozyskasz szerokie grono stałych klientów. Będziesz mieć ręce pełne roboty, jeżeli spełnisz daną wcześniej obietnicę. Osoby, które będą usatysfakcjonowane skorzystaniem z Twojej oferty, chętnie polecą Twoją firmę innym.

Podsumowanie: Spersonalizowany dmuchaniec na zamówienie skuteczny sposób na promocję Twojej firmy

Dmuchana reklama stwarza wiele możliwości do tego, by ugruntować swoją pozycję na rynku i rozwinąć przedsiębiorcze skrzydła. Nietuzinkowa forma nie wymaga żadnych słów. Skutecznie przyciąga uwagę i zajmuje swoje miejsce w podświadomości potencjalnych klientów. Spersonalizowane dmuchańce przykuwają wzrok nawet tych, którzy w danym momencie mogą się wydawać niezainteresowani Twoją ofertą. To może zmienić się już w niedalekiej przyszłości…

Niekwestionowanym atutem gadżetów reklamowych wypełnionych powietrzem jest wysoka odporność na działanie zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Materiały, które są wykorzystywane w procesie produkcji, nie ulegają zniszczeniu pod wpływem słońca, wiatru i opadów. Dodatkowo bardzo łatwo możesz usunąć z nich wszelkie zabrudzenia. Wystarczy, że przetrzesz je do wilgotną szmatką.

Kolejną zaletą jest ich mobilność. Możesz je w dowolnej chwili przenieść, a jeśli zaistnieje taka konieczność, przechowasz je w każdym miejscu, gdyż nie zajmują dużej przestrzeni.

I jak? Czy jesteś gotów na podbój biznesu?