Dmuchane reklamy

Dmuchane reklamy

Dmuchane reklamy – efektowna promocja Twojej firmy w plenerze

Dmuchana reklama to ciekawa alternatywa dla bilbordów. Ich przekaz jest bardziej subtelny i wywołuje pozytywne emocje. Dzięki temu odbiorcy łatwiej go zapamiętują, a marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Obiekty promocyjne wypełnione powietrzem możesz zamocować wszędzie: na miejskim skwerze, przed siedzibą firmy lub na placu przeznaczonym do organizacji plenerowych imprez. Możliwości jest sporo. Wykorzystaj zatem Twoją kreatywność i ustaw je tam, gdzie jest dużo ludzi.

W Oli-Dmuchańce produkujemy spersonalizowane. Wybrany model możesz zaprojektować samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy. Możemy na nim nadrukować logo lub inną grafikę. Czekamy na Ciebie w naszym parku maszynowym.

Dmuchana reklama dopasowana do Twojego przedsiębiorstwa

Oferujemy dmuchaną reklamę w różnych wariantach. U nas znajdziesz m.in.:

  • dmuchany tron – idealny dla branży modowej czy beauty,
  • dmuchana reklama lalka – wybierz ją, jeśli Twoja oferta jest skierowana do najmłodszych,
  • Gate 3 – to bramka wypełniona powietrzem, którą możesz ustawić przy bramie,
  • dmuchana reklama zdrowie – doskonała dla gabinetów stomatologicznych.

Poznaj już dziś nasze dmuchańce i wybierz model odzwierciadlający specyfikę Twojej działalności. Na specjalne życzenie wykonamy dmuchaniec zgodny z Twoją identyfikacją wizualną.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości atestowanych materiałów. Każdy z nich spełnia międzynarodowe normy. Możesz z nich korzystać bez żadnych obaw. Do zestawu dołączamy niezbędną dokumentację, mini zestaw naprawczy oraz instrukcję montażu.

Dmuchańce są łatwe w utrzymaniu czystości. Złożone zajmują mało miejsca. Z łatwością je przechowasz w magazynie lub w pomieszczeniu gospodarczym. Torba transportowa chroni wszystkie elementy przed zniszczeniem i zgubieniem. Dmuchany obiekt możesz przewieźć samochodem, gdzie tylko zechcesz.

Dmuchana reklama dla gastronomii

Lokale gastronomiczne to miejsca, które powinny się wyróżniać na turystycznym szlaku. Właścicielom restauracji dla rodzin z dziećmi polecamy dmuchaną reklamę Prince. Barwny dmuchaniec z pewnością spodoba się najmłodszym gościom. Warto go umieścić przed wejściem lub w środku. To ciekawy element dziecięcego kącika. Jeśli dysponujesz ogrodem, warto w nim ustawić oprócz stolików również inne dmuchańce, np. zjeżdżalnię.

Chcesz przyciągnąć do siebie zakochane pary? Model Kiss będzie idealny dla Ciebie. Z jego pomocą stworzysz romantyczny nastrój. Po zmroku doskonale sprawdzą się dmuchańce Ligt. Dzięki nim Twój ogródek będzie naprawdę klimatyczny.

Zapoznaj się z naszą ofertą: