Potrzebujesz catering lub pomoc w zorganizowaniu grilla? — Pomożemy!

Home 9 Blog 9 Potrzebujesz catering lub pomoc w zorganizowaniu grilla? — Pomożemy!

Planujesz imprezę na świeżym powietrzu? Chcesz zorganizować piknik rodzinny, festyn, spotkanie firmowe albo prywatną uroczystość? Zależy Ci na pysznym jedzeniu i dodatkowych atrakcjach? Bez względu na to, czy jesteś przedstawicielem firmy, instytucji, organizacji, placówki edukacyjnej, czy osobą prywatną chcemy Ci zaproponować wszechstronną współpracę! Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Oli-Dmuchańce oferuje m.in.:

Dzięki naszej pomocy Twoje wydarzenie zyska niepowtarzalny charakter i sprawi radość uczestnikom. Współpracujemy z firmami, instytucjami, organizacjami pozarządowymi, szkołami, przedszkolami, a także z klientami indywidualnymi, którzy chcą uczcić ważne dla nich okazje. Działamy na terenie Krakowa, Wieliczki oraz w sąsiednich miejscowościach.

Pomagamy w organizacji kameralnych spotkań rodzinnych, firmowych eventów i dużych wydarzeń. Zapewniamy obsługę inicjatyw do 1000 osób. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie atrakcyjne.

Catering na imprezę firmową, plenerową i prywatne przyjęcie

Dostosuj menu do indywidualnych potrzeb. Zróżnicowane jedzenie sprosta oczekiwaniom gości w każdym wieku. Oferujemy duży wybór potraw i przekąsek, by każdy znalazł coś dla siebie. Do wyboru m.in.:

  • grochówka,
  • bigos,
  • koryto mięsne.

Dobrym wyborem są też zapiekanki, frytki, lody włoskie czy gałkowe. Zaproponuj gościom granitę, gorące i zimne napoje oraz piwo.

Wynajmiemy Ci przyczepę gastronomiczną, która umożliwi szybkie przygotowanie przekąsek i ułatwi utrzymanie higieny. To idealne rozwiązanie na dużą imprezę. Na pewno będziesz zadowolony z tego rozwiązania.

Zorganizuj grilla w trakcie eventu

Organizacja grilla niesie ze sobą wiele korzyści. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na tę opcję:

  • grillowanie to doskonała okazja do integracji uczestników; jedzenie na świeżym powietrzu sprzyja nawiązywaniu kontaktów, rozmowom i nawiązywaniu nowych znajomości,
  • w ten sposób wprowadzisz luźną, swobodną atmosferę,
  • grillowane potrawy cieszą się dużym uznaniem, przygotowywane na dworze zyskują niepowtarzalny smak.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne opcje grillowe, takie jak kiełbaska, stek, szaszłyk czy karczek. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie potrzebne do grillowania, takie jak grille, węgiel, akcesoria i naczynia. Wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się udanym grillem.

Wynajmij halę namiotową lub pawilon, by zadbać o komfort w trakcie imprezy

Hala namiotowa i pawilony doskonale sprawdzają się w trakcie imprez. Dzięki niemu wszystko przebiegnie sprawnie, a Ty uniezależnisz się od warunków pogodowych.  W zależności od potrzeb dostarczymy podłogi oraz ławostół. Ponadto, nasz zespół zajmie się montażem, a także demontażem. Zapewniamy szybką i sprawną realizację usług.

Dodatkowe atrakcje w trakcie imprezy

Dodatkowe atrakcje odgrywają kluczową rolę w trakcie imprez, w których uczestniczą dzieci. Oferujemy dmuchane zamki, zjeżdżalnie i urządzenia do rywalizacji. Taka forma rozrywki na pewno przypadnie do gustu najmłodszym gościom. Najmłodsi będą bezpiecznie   się bawić, pozwalając dorosłym na swobodne spędzenie czasu.

Piana party to niezapomniany, kreatywny i ekscytujący punkt programu. Doskonale sprawdza się w plenerze. W tych harcach biorą udział nie tylko dzieci, ale również dorośli. Z przyjemnością urozmaicimy w ten sposób Twój harmonogram.

Podsumowanie: Potrzebujesz catering lub pomoc w zorganizowaniu grilla? — Pomożemy!

Oli-Dmuchańce oferuje szeroki zakres usług. Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczenie, Zapewniamy kompleksową pomoc w organizacji eventów.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin w naszym kalendarzu. Napisz do nas wiadomość e-mail. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zorganizuj z nami niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu.

FAQ:

Komu zlecić przygotowanie grilla w trakcie imprezy plenerowej organizowanej w Krakowie?

Szukasz kogoś, kto przygotuje pyszne potrawy grilla w trakcie plenerowej imprezy? Nawiąż współpracę z Oli-Dmuchańce. Oferujemy m.in.: kiełbaski, karczek, steki czy szaszłyki, które wyśmienicie smakują z zimnym piwem.

Gdzie wynająć strefę gastronomiczną w Krakowie?

W Oli-Dmuchańce wynajmiesz hale namiotowe, pawilony, ławostoły oraz starannie wyposażone przyczepy gastronomiczne. Przygotujesz w nich gofry, lody włoskie i gałkowe oraz zapiekanki.