Piana party

Jeśli szukasz wyjątkowej rozrywki na swoje wydarzenie, to dmuchańce są idealnym wyborem! Są one zabawne dla dzieci i dorosłych i zapewnią mnóstwo radości i śmiechu. Wypożyczając dmuchańce, masz pewność, że twoi goście będą zajęci i zadowoleni. Nie zwlekaj, wybierz najlepsze dmuchańce i zamów je już dziś! Zapraszamy do kontaktu. 

Cennik w formacie pdf

Chcesz przeglądnąć całą ofertę na raz? Pobierz plik pdf.

Promocje!

Wybierz więcej urządzeń i odbierz rabat na pierwsze -100 zł, drugie -200 zł

Zostaw wiadomość

5 + 5 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Piana party — co to jest?

Piana na imprezy przywędrowała do nas z Ibizy. Pierwotnie wykorzystywano ją wyłącznie w klubach, teatrach oraz w sektorach filmowych. W ten sposób doskonale bawiono się już na początku lat 90. XX wieku. Trend ten przyjął się na starym kontynencie i w wielu innych rejonach świata.

Planujesz grilla, piknik rodzinny albo urodziny? A może chcesz urozmaicić wesele, komunię lub jubileusz? Piana party to świetna atrakcja w trakcie rozmaitych imprez plenerowych. Doskonale sprawdzi się w trakcie koncertów, pokazów i prywatnych uroczystości ze znajomymi albo dla dzieci. Ten element eventu spodoba się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Piana przyda się w trakcie animacji dziecięcych. Wykorzystaj ją do nauki zjawiskowej choreografii. Maluchy będą się przy niej doskonale bawić. Twoje przedsięwzięcie na pewno zakończy się sukcesem.

Uśmiech na twarzy, szalone harce w pianie, dobra muzyka, a także doborowe towarzystwo. Czego jeszcze potrzeba, by zorganizować niezapomniane przyjęcie na świeżym powietrzu? Po takiej aktywności fizycznej przyda się jeszcze smaczne jedzenie i… ubrania na przebranie. Uprzedź Twoich znajomych o tym przed przybyciem.

Jak zrobić pianę party?

Aby zorganizować pianę party, potrzebujesz wytwornicy do piany. Wydajne urządzenie wytwarza wodospad piany. Może on mieć różne kolory. Sprzęt dostępny na rynku różnie się pojemnością oraz mocą. Jeśli zajmujesz się na co dzień organizacją eventów, wynajmij najpierw akcesorium i przetestuj, czy ta usługa będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. Jeżeli tak, wtedy w nie zainwestuj.

Marzysz o pianie na prywatnej posesji? Skorzystaj z oferty najbliższej wypożyczalni. Od teraz nie musisz już rezygnować z własnych pragnień. Możesz je urzeczywistnić. Spraw radość sobie oraz bliskim. Zapomnij na chwilę o codziennych troskach. Ciesz się chwilą. Świętuj ważne momenty i korzystaj z życia. Na pracę przyjdzie czas potem. Trochę relaksu przyda się każdemu.

Impreza w pianie — jak zrobić piana party w ogrodzie?

Organizujesz piana party w ogrodzie? Wyznacz specjalną strefę i odpowiednio ją zabezpiecz. Dzięki temu zapobiegniesz rozlaniu się piany na cały teren. W ten sposób zadbasz też o bezpieczeństwo uczestników. Moc pozytywnych wrażeń gwarantowana. Takiej imprezy na pewno nie zorganizujesz w domu.

Pianę party polecamy też:

  • organizatorom festynów,
  • twórcom reklamowym,
  • animatorom dziecięcym,
  • właścicielom restauracji oraz sal weselnych,
  • osobom odpowiedzialnym za organizację imprez np. w klubie.

To idealna atrakcja w sezonie letnim. Perfekcyjnie sprawdzi się na plaży. Polecamy ją także jako dodatek do dmuchańców. Pomyśl o tym także w parku rozrywki.

Piana party na wynajem — wytwornica piany na imprezy do wynajęcia w Oli-Dmuchańce

W Oli-Dmuchańce oferujemy dwie wytwornicę do piany na wynajem. Pierwsza, o mocy 400 V,  pokrywa 25 m2 w ciągu minuty. Odległość natrysku to 10 m. Druga maszyna ma moc 230 V. Z jej pomocą pokryjesz 15m2 w ciągu minuty. Natrysk wynosi w tym przypadku 8 metrów.

Montaż urządzeń zajmuje ok. 20-30 minut. W cenie wynajmu otrzymujesz 500 litrów płynu. Do wyboru 4 kolory piany:

  • biały,
  • niebieski,
  • żółty,
  • różowy.

Jeśli dodatkowo wynajmiesz u nas dmuchańce, możesz liczyć na rabat.

Wynajem sprzętu jest możliwy w Krakowie, Wieliczce, Oświęcimu i w okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli instytucji, przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

Zapoznaj się z naszą ofertą: