Skip to content

Zjeżdżalnie dmuchane

Dmuchane zjeżdżalnie to jeden z najpopularniejszych produktów, które mamy w swojej ofercie. Lubią je zarówno organizatorzy imprez, jak i dzieci, którym zabawa w nich sprawia największą frajdę. Zjeżdżalnia wpłynie na atrakcyjność każdej imprezy.

W ofercie znajdziesz zjeżdżalnie dmuchane w przeróżnych kolorach i kombinacjach. Posiadamy zjeżdżalnie z motywem zwierzaków, zamków, rajskie wyspy, ale również te bardziej spokojne, bez dodatkowych wizualnych aspektów.

Wszystkie zjeżdżalnie dmuchane wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt w zestawie posiada dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi, dokumentacje DTR.

Zjeżdżalnie dmuchane – popularne dmuchańce w Twojej okolicy

Zjeżdżalnie dmuchane i zamki to najbardziej popularne dmuchańce rozstawiane na licznych festynach czy imprezach okolicznościowych. Pojawiają się w pobliżu hoteli, restauracji lub na miejskich skwerach. Kojarzą się z letnimi harcami, wolnością oraz radością. Są widoczne z daleka. Zachęcają do wspólnej zabawy osoby w różnym wieku.
Dmuchana zjeżdżalnia przybiera różna formy. Występuje w wielu rozmiarach. Starannie wykonana grafika wprawia w zachwyt, ożywiając miejską przestrzeń. Urządzenie wypełnione powietrzem przywołuje piękne wspomnienia.
To ciekawa alternatywa dla tradycyjnego placu zabaw. Ze zjeżdżalni może korzystać jednocześnie więcej niż jedna osoba. Ważne, by podczas zabawy kontrolować maluchy. Nadzór dorosłych zapewni bezpieczeństwo użytkownikom.

Zjeżdżalnie dmuchane – postaw na certyfikat

Zjeżdżalnia dmuchana z atestem spełnia szereg wymogów, które chronią przed utratą zdrowia, a nawet życia. Starannie dobierane materiały są pozbawione toksyn. Nie wydzielają żadnych trujących zapachów. Brak rakotwórczych substancji w składzie komponentów pozytywnie wpływa na ogólny dobrostan.
Międzynarodowe przepisy są bardzo surowe. Chronią konsumentów oraz środowisko naturalne. W ten sposób zyskujesz gwarancję, że osoby korzystające z Twojego sprzętu są bezpieczne. Odpowiednio zaprojektowany dmuchaniec służy przez długi czas. Jest odporny na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne.

Zjeżdżalnie dmuchane – rozpocznij współpracę z doświadczonym sprzedawcą

Oli-dmuchańce oferuje bogaty asortyment zjeżdżalni dmuchanych. Zapewniamy wsparcie oraz sprawną realizację zamówień. Pomagamy dopasować dmuchane obiekty do indywidualnych potrzeb. Do wyboru wiele kolorowych modeli, m.in.:

  • statki pirackie,
  • cyrki,
  • urządzenia z bajkowymi motywami,
  • zwierzęta,
  • pojazdy.

Zjeżdżalnię możesz ustawić jako samodzielny dmuchaniec lub zestawić go z innymi obiektami, tworząc atrakcyjny plac zabaw na świeżym powietrzu. Potrzebujesz więcej informacji lub porady? Skontaktuj się z nami już dziś.