Dmuchane place zabaw

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

Wyświetlanie 1–45 z 294 wyników

Dmuchane place zabaw

Dmuchany plac zabaw to świetna rozrywki dla najmłodszych uczestników imprez firmowych, okolicznościowych czy festynów rodzinnych. Dmuchańce dla dzieci gwarantują doskonałą zabawę. Z ich pomocą zrealizujesz wiele celów biznesowych, m.in.: zwiększysz rozpoznawalność marki, przyciągniesz do siebie nowych klientów, staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku oraz zwiększysz Twoje dochody.

Dmuchane stabilne konstrukcje przyciągają wzrok z daleka. Większość placów zabaw wypełnionych powietrzem łączy w sobie zjeżdżalnię z zamkiem. Do wyboru wiele modeli. W Oli Dmuchańce możesz spersonalizować dmuchańca, wybierając rozmiar oraz kolorystykę. Dodatkowo możesz zlecić wykonanie logo.

Oferowane przez nas dmuchane figury są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe normy są naprawdę bezpieczne. Aby ochronić maluchy przed urazem, należy je przez cały czas kontrolować. Obecność opiekuna to konieczność. Pamiętajmy, że najmłodsi mają wiele pomysłów. Nigdy nie wiadomo, co im przyjdzie do głowy w trakcie zabawy.

Wytrzymały plac zabaw dmuchany

Plac zabaw dmuchany wyprodukowany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia będzie Ci służyć przez długi czas. Każdy zestaw jest wyposażony w dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi, dokumentację DTR i zestaw naprawczy, który pozwoli Ci błyskawicznie pozbyć się ewentualnej usterki.

Dmuchane place zabaw – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Dmuchane place zabaw to świetna alternatywa dla klasycznych odpowiedników. Możesz je rozstawić zarówno w dużej sali, jak i na zewnątrz. To funkcjonalne wyposażenie sal zabaw. Mobilne budowle wypełnione powietrzem umożliwiają przeprowadzenie wielu kampanii plenerowych.

Okazałe grafiki przyciągają wzrok, zachęcając maluchy do harców. Zabawa na dmuchanym obiekcie odpręża organizm, a także sprzyja rozwijaniu wielu umiejętności ruchowych czy społecznych. Skakanie, bujanie, kołysanie redukują stres. Dzieci stają się radosne i uśmiechnięte. Aktywność na świeżym powietrzu skutecznie wzmacnia ich odporność. Zahartowany maluch lepiej radzi sobie z wieloma dolegliwościami.

Dmuchany plac zabaw wodny i nie tylko – gwarancja bezpieczeństwa

Dmuchany plac zabaw wodny lub standardowy spełnia rygorystyczne kryteria obowiązujące w wielu krajach. Procesy produkcyjne oraz selekcja materiałów są uregulowane międzynarodowymi przepisami prawnymi. Odpowiednio przetestowane dmuchańce spełniają oczekiwania użytkowników i inwestorów. Są trwałe, odporne na uszkodzenia, stabilne, a także bezpieczne dla zdrowia. Brak szkodliwych substancji niweluje ryzyko wystąpienia alergii lub innych schorzeń. Gładka struktura zapobiega gromadzeniu się bakterii. Dmuchane urządzenia są łatwe w utrzymaniu czystości. Bez problemu można je wielokrotnie montować i demontować.

Duży wybór dmuchanych placów zabawy u producenta  Oli Dmuchańce

W naszej ofercie znajdziesz wiele dmuchanych placów zabaw dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach. Z łatwością je dopasujesz do różnych kategorii wiekowych oraz do terenu. Do wyboru różne motywy, m.in.:

  • zwierzęta,
  • statek piracki,
  • zamek,
  • dżungla.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Rozwiej Twoje wątpliwości, zanim wydasz swój oszczędności. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Sam zdecydujesz, które z nich najbardziej Ci odpowiada.

Zapoznaj się z naszym asortymentem, by zwiększyć potencjał Twojego biznesu. Dmuchany plac zabaw możesz wykorzystać w sali zabaw lub na dworze. Zadbaj już dziś o rozpoznawalność Twojej marki na rynku.

Dmuchany plac zabaw – wynajem w promieniu 30 km od Krakowa

Jesteś ostrożny? Wolisz  najpierw przetestować Twój pomysł, a dopiero później wydać pieniądze? Nie ma problemu! Dogadamy się!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę specjalną: Wynajmij u nas dmuchańca na kilka godzin, dni, tygodni albo miesięcy. Podpiszemy z Tobą umowę najmu, a Ty zapłacisz nam czynsz. Dzięki temu przetestujesz sprzęt oraz skonfrontujesz Twoje założenia biznesowe. Jeśli dmuchane urządzenia spełnią Twoje oczekiwania, będziesz mógł je kupić. W takiej sytuacji cenę pomniejszymy o koszt najmu.

Brzmi dobrze?

Zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły współpracy.

FAQ:

Dmuchany plac zabaw – gdzie kupić?

Dmuchane place zabaw to monumentalne obiekty wypełnione powietrzem. Aby zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych klientów, warto zdecydować się na zakup certyfikowanych dmuchańców. Znajdziesz je u polskiego producenta Oli Dmuchańce.

Zapoznaj się z naszą ofertą: