Skip to content

Dmuchane place zabaw

Dmuchane place zabaw to jedna z najpopularniejszych atrakcji na imprezach plenerowych. Każda impreza na której znajdą się dmuchane place zabaw będzie udana – gwarantujemy! W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór dmuchanych placów zabaw.

Ta konstrukcja to najczęściej połączenie zjeżdżalni z zamkami – świetna zabawa zapewniona. Proponujemy szeroką gamę rozmiarów i kolorów. Istotne jest to, że w ofercie znajdziecie produkty dostosowane do każdego wieku dziecka, dbamy o bezpieczeństwo, dlatego chętnie doradzimy w wyborze idealnego dmuchanego placu zabaw. Proponujemy motywy typowo zwierzęce, zamkowe, dżungle, czy pirackie statki.

Wszystkie dmuchane place zabaw wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt w zestawie posiada dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi, dokumentacje DTR.

Dmuchane place zabaw – dlaczego powinieneś się nimi zainteresować?

Dmuchane place zabaw mogą zastąpić tradycyjny plac zabaw. Łatwo je przetransportować w dowolne miejsce, wyczyścić oraz dostosować do indywidualnych potrzeb. Kolorowe konstrukcje wypełnione powietrzem zachwycają kolorystyką i pomysłowością. Okazałe grafiki przyciągają wzrok, zachęcając maluchy do harców.
Zabawa na dmuchanym obiekcie odpręża organizm, a także sprzyja rozwijaniu wielu umiejętności ruchowych czy społecznych. Skakanie, bujanie, kołysanie redukują stres. Dzieci stają się radosne i uśmiechnięte. Aktywność na świeżym powietrzu skutecznie wzmacnia ich odporność. Zahartowany maluch lepiej radzi sobie z wieloma dolegliwościami.

Dmuchany plac zabaw – gwarancja bezpiecznego wyboru

Dmuchany plac zabaw spełniający bardzo rygorystyczne normy. Procesy produkcyjne oraz selekcja materiałów są uregulowane międzynarodowymi przepisami prawnymi. Odpowiednio przetestowane dmuchańce spełniają oczekiwania użytkowników i inwestorów. Są trwałe, odporne na uszkodzenia, stabilne, a także bezpieczne dla zdrowia.
Brak szkodliwych substancji niweluje ryzyko wystąpienia alergii lub innych schorzeń. Gładka struktura zapobiega gromadzeniu się bakterii. Dmuchane urządzenia błyskawicznie się sprząta. Bez problemu można je wielokrotnie montować i demontować.

Duży wybór dmuchanych placów zabaw w Oli-dmuchańce

W naszej ofercie znajdziesz wiele dmuchanych placów zabaw dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach. Z łatwością je dopasujesz do różnych kategorii wiekowych oraz do terenu. Do wyboru różne motywy, m.in.:

  • zwierzęta,
  • statek piracki,
  • zamek,
  • dżungla.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Rozwiej Twoje wątpliwości, zanim wydasz Twoje oszczędności. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Sam zdecydujesz, które z nich najbardziej Ci odpowiada.
Zapoznaj się z naszym asortymentem, by zwiększyć potencjał Twojego biznesu. Dmuchany plac zabaw możesz wykorzystać w sali zabaw lub na dworze. Zadbaj już dziś o rozpoznawalność Twojej marki na rynku.