Dmuchane poduchy

Dmuchane poduchy

Dmuchane poduszki do skakania – pozytywne emocje gwarantowane

Dmuchane poduszki to ciekawa propozycja dla właścicieli sal zabaw, obiektów noclegowych czy restauracji. Wytrzymałe dmuchańce doskonale sprawdzają się na zewnątrz i wewnątrz. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki nim będzie Ci łatwiej dotrzeć do nowych odbiorców, aby rozwinąć biznes. Od teraz dołączysz do grona marek przyjaznych rodzinom. To naprawdę spore wyróżnienie.
Wybierając się na urlop, rodzice poszukują miejsc, w których ich pociechy będą czuć się dobrze. Ważnym kryterium jest strefa rozrywki dla dzieci. Dmuchane poduszki to atrakcyjny element wyposażenia małego placu zabaw. Ich zaletą jest prosty montaż oraz demontaż. Po sezonie możesz je z łatwością przechować, gdyż zajmują mało miejsca.
Oczekiwanie na posiłek przy stoliku to dla maluchów prawdziwa katorga. Nic w tym dziwnego, w końcu ich domeną jest ruch. Skakanie sprawie im ogromną przyjemność. Podczas tej aktywności pozbywają się nadmiaru energii. Warto też wspomnieć o endorfinach, które poprawiają nastrój. Po kilku lub kilkunastu minutach intensywnych skoków dzieci powrócą zmęczone do rodziców i chętnie zjedzą zamówiony posiłek. Dzięki temu opiekunowie będą zadowoleni oraz mniej zestresowani, a najmłodsi klienci staną się uśmiechnięci. Twój lokal na pewno będzie polecany innym rodzinom. W ten sposób zyskasz bezpłatną i wiarygodną reklamę.

Dmuchana trampolina Flaming – idealna do ogrodu

Dmuchana trampolina to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego sprzętu. Mogą z niej korzystać najmłodsze dzieci. Oczywiście pod opieką dorosłych. Brak metalowej konstrukcji zwiększa poziom bezpieczeństwa. Dmuchaniec jest też łatwiejszy w montażu oraz w magazynowaniu.
Kolorowy flaming wypełniony powietrzem ożywi przydomowy ogród. Będzie się doskonale komponować z piaskownicą, domkiem oraz meblami ogrodowymi. Z jego pomocą stworzysz atrakcyjną strefę rozrywki, z której maluchy będą z radością korzystać. Przy okazji zadbasz też o sąsiedzkie relacje. Możesz się spodziewać licznych wizyt. Dzięki nim Twoja pociecha pozna rówieśników, będzie miała z kim się bawić i będzie się lepiej rozwijać. W ten sposób nabierze wielu cennych umiejętności, które przydadzą jej się w następnych latach.

Dmuchane poduszki do skakania z motywem i nie tylko – duży wybór w Oli-Dmuchańce

Dmuchana poduszka do skakania ze wzorem to interesująca propozycja dla właścicieli sal zabaw. Tematyczne dmuchańce inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki nim możesz wyróżnić się na tle konkurencji. W Oli-Dmuchańce znajdziesz wiele motywów do wyboru:

  • Madagaskar,
  • Egipt,
  • kosmos.

Na uwagę zasługują również modele umożliwiające skoki z wysokości. Dzięki nim użytkownicy mogą się wcielić w rolę ulubionych skoczków i rozegrać zawody. Dawka pozytywnych emocji gwarantowana.

Dmuchane poduszki na plaże świetnie sprawdzą się w przestrzeni publicznej. Warto je umieścić na plaży lub na zielonym skwerze. To ciekawa atrakcja dla turystów oraz mieszkańców. Od teraz wakacje w mieście na pewno nie będą kojarzyć się z nudą.

Zapoznaj się z naszą ofertą: