Dmuchane urządzenia świąteczne

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

Wyświetlanie 1–45 z 63 wyników

Dmuchane urządzenia świąteczne

Dmuchańce świąteczne straszna zabawa na Halloween

Halloween cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Wielu z nas na tę okazję przystraja swoje domy i posesje. W tym czasie można też wziąć udział w różnego rodzaju zabawach. A gdyby tak zorganizować zabawę w mrocznym klimacie na świeżym powietrzu u stóp zamku? To dopiero byłoby przeżycie! Czujesz już te ciarki na plecach i przerażone krzyki uczestników? Taki event musi się udać!

Na takiej imprezie doskonale sprawdzi się tematyczny dmuchany park rozrywki. Zmieści się w nim aż 100 osób. Dawka niezapomnianych emocji gwarantowana. Na terenie obiektu możesz też postawić dmuchany panel Duchy. Na jego tle uczestnicy będą mogli sobie zrobić sesję fotograficzną. Całość uzupełni trumna wypełniona powietrzem. Zabawę urozmaici labirynt dla 20 osób. Mile widziany też tor przeszkód dla 150 osób.

A co z atrakcjami dla najmłodszych? Imprezę dla dzieci możesz zorganizować po południu. Przyda się tu zamek i drzewko z dyniami. Polecamy też zjeżdżalnię i tor przeszkód. Przy wejściu powinna się znaleźć elegancka brama, która wszystkich wprowadzi w świat strachu.

Dmuchańce świąteczne magiczna wizyta u świętego Mikołaja

Adwent to piękny czas, w którym organizuje się jarmarki bożonarodzeniowe. Z kolei w okres świąteczno-noworoczny to okres spotkań opłatkowych, w których uczestniczą pracownicy, a także członkowie rozmaitych organizacji. W takich wydarzeniach często biorą udział dzieci. Pomyśl o nich i zorganizuj im doskonałą zabawę u świętego Mikołaja.

Dmuchana zjeżdżalnia przyciąga wzrok z daleka. Efektowny, dmuchany tor przeszkód rozgrzeje wszystkich do czerwoności, a statek pobudzi dziecięcą wyobraźnię. Po takiej zabawie święty Mikołaj może wręczyć prezenty uczestnikom harców na świeżym powietrzu.

Dmuchane ozdoby świąteczne można ustawić w przy deptaku, na boisku, w pobliżu basenu albo lodowiska. Starannie przygotowana strefa zabawy zjednoczy mieszkańców i pomoże im zagospodarować czas wolny. To doskonała alternatywa dla siedzenia przed telewizorem. Taka aktywność fizyczna poprawi odporność najmłodszych oraz ich opiekunów. Warto wykorzystać dmuchańce do propagowania tej idei w lokalnej społeczności.

Wybór dmuchańców bożonarodzeniowych jest ogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Inwestycja w kilka dmuchanych obiektów może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej możesz zarobić sporą sumę, wynajmując atrakcje firmom oraz organizacjom. Możesz też samodzielnie rozstawić urządzenia wypełnione powietrzem, by zasilić swój budżet.

Dmuchane ozdoby świąteczne atrakcyjny jarmark wielkanocny

Dmuchane zamki z zającem świetnie się komponują ze stoiskami, na których można się zaopatrzyć w piękne ozdoby oraz smakowite produkty, które zagoszczą na świątecznym stole. Obiekt wypełniony powietrzem umili czas najmłodszym uczestnikom. W takim miejscu maluchy na pewno nie będą się nudzić.

Spotkania w wielkanocnym klimacie napawają nadzieją, a także optymizmem. To świetna odskocznia od jesiennej chandry i zimowej depresji. Zabawa z rówieśnikami jest potrzebna maluchom do prawidłowego rozwoju. Warto o tym pamiętać. Zwiększenie liczby takich eventów wszystkim wyjdzie na dobre.

Dmuchane ozdoby świąteczne eleganckie i wytrzymałe

Okazały sprzęt jest starannie zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Trwałe komponenty doskonale się sprawdzają w każdych warunkach pogodowych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV.

Do każdego dmuchańca jest dołączona dokumentacja DTR, instrukcja oraz mini zestaw naprawczy. Dzięki niemu szybko pozbędziesz się ewentualnej usterki. Nie będziesz ponosić strat finansowych. Zamiast nich zwiększysz Twój budżet.

FAQ:

Jak często trzeba serwisować dmuchańce świąteczne?

Właściciele dmuchanych ozdób świątecznych powinni poddać je przeglądowi raz na dwanaście miesięcy. Dobrą praktyką jest kontrola sprzętu po każdym evencie.

Czy dmuchane ozdoby świąteczne są wyposażone w dmuchawę?

W Oli-Dmuchańce do każdego dmuchańca dołączamy dmuchawę. Dzięki niej Twoje urządzenie będzie się nienagannie prezentować i zapewni doskonałą zabawę uczestnikom imprezy.

Zapoznaj się z naszą ofertą: