Dmuchane tory przeszkód

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

 

Wyświetlanie 1–45 z 145 wyników

Dmuchane tory przeszkód

Dmuchane tory przeszkód to nie tylko świetna rozrywka dla dzieci. Na eventach firmowych, czy festynach dmuchane tory przeszkód zapewnią zabawę dla całej rodziny. W ten przyjemny sposób można wspierać zdolności motoryczne najmłodszych. Tory przeszkód z naszej oferty nawiązują do bajek, fal morskich.

Wszystkie nasze sprzęty wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt w zestawie posiada dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi, dokumentacje DTR.

Dmuchany tor przeszkód

To prawdziwa gratka dla dzieci. Obiekty tego typu urozmaicają zabawę na świeżym powietrzu. Rozwijają sprawność fizyczną, a także rozwijają kompetencje społeczne. Rozbudzają w pociechach ducha rywalizacji. Zachęcają do udziału w zawodach i kibicowania. Wyzwalają wiele pozytywnych emocji.
Tory przeszkód wypełnione powietrzem cechuje duża mobilność. Doskonale sprawdzają się podczas eventów czy imprez okolicznościowych. Wyzwalają kreatywność w uczestnikach zabawy. Ćwiczą zręczność oraz szybkość. Doskonale zastępują tradycyjną lekcję wychowania fizycznego.

Dmuchane tory przeszkód z certyfikatem

Tory muszą spełniać rygorystyczne wymogi. Są intensywnie eksploatowane i narażone na zmienne warunki atmosferyczny. Z tego powodu cechuje je wysoki stopień wytrzymałości oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Bezzapachowe materiały nie wywołują żadnych reakcji alergicznych. Ich skład jest wolny od toksyn. Dzięki temu są w 100% bezpieczne dla zdrowia użytkowników oraz obsługi.
Wodoodporny materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości. Błyskawicznie go wyczyścisz, a także zdezynfekujesz. W ten sposób zapobiegniesz rozwojowi mikroorganizmów, które mogłyby uszkodzić strukturę dmuchańca.

Dmuchany tor przeszkód – gdzie kupić?

Oferujemy bogaty asortyment dmuchanych torów przeszkód.

Do wyboru różne kształty, kolory oraz rozmiary, m.in.:

  • zwierzęta,
  • lawet,
  • farma,
  • smok,
  • miasteczka.

Wielobarwne konstrukcje rozwijają wyobraźnię maluchów. Atrakcyjny wygląd daje im poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu szybciej przełamują strach, zawierają nowe znajomości i świetnie się bawią.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zalet torów przeszkód wypełnionych powietrzem? Skontaktuj się z nami. Przedstaw nam Twoje obawy i wątpliwości. Z przyjemnością Cię wysłuchamy i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zapewniamy fachowe doradztwo. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami. Odkryj sekret dmuchańców już dziś.

Zapoznaj się z naszą ofertą: