Dmuchańce dla dzieci w Gdańsku

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Dmuchańce dla dzieci w Gdańsku

Zostaw wiadomość

5 + 10 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Bajeczne plaże przyniosą wiele korzyści Twojej firmy

Kolorowe dmuchańce doskonale prezentują się na plaży. Stanowią doskonałą atrakcję dla najmłodszych turystów i mieszkańców. Nie powinno ich zabraknąć w letnim krajobrazie. Dzięki nim twarzy dzieci oraz dorosłych pojawi się uśmiech. Zachęcają do zabawy, rozładowują napięcie oraz poprawiają humor. Tutaj maluchy wykorzystają swoją energię na wspinanie się, skakanie się czy czołganie. W ten sposób pozbędą się negatywnych emocji, a przy okazji nawiążą nowe znajomości.

Od teraz w krótkim czasie ocieplisz wizerunek Twojej marki. Poszerzysz też swoją ofertę, dotrzesz do nowych odbiorców i zwiększysz rozpoznawalność marki. Wielobarwne zjeżdżalnie oraz zamki przyciągną do Ciebie rodziny z dziećmi, szkolne wycieczki oraz kolonie. Powstanie tu wiele efektownych zdjęć, z których część na pewno zostanie opublikowana w sieci. Pomyśl o tym przed zakupem i zamów model z Twoim logo. W ten sposób zyskasz bezpłatną reklamę w Internecie.

Ofertę dmuchańców kierujemy do przedstawicieli branży HORECA, osób zarządzających obiektami sportowymi, instytucjami kulturalnymi, a także szkołami i przedszkolami. Polecamy ją ludziom, którzy szukają pomysłu na biznes. Dmuchane figury to ważny dodatek do atrakcji przygotowanych na  festyn, piknik rodzinny, imprezę okolicznościową czy integracyjną.

Dmuchane zamki i inne dmuchańce dla dzieci — skuteczna mobilna reklama marki w Gdańsku

Prywatna przestrzeń reklamowa? Efektowny nośnik reklamowy, który od razu wyróżni Cię z tłumu? Czy da się ze sobą pogodzić te dwa dylematy?

Oczywiście! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które z pewnością zasługuje na Twoją uwagę.  Wielkogabarytowe dmuchańce w soczystych barwach to spora powierzchnia reklamowa, którą możesz wykorzystać wedle własnego uznania. Umieść na niej logo w widocznym miejscu. Subtelna reklama Twojego biznesu na pewno przyniesie efekty.

Zapoznaj się już dziś z ofertą polskiego producenta Oli Dmuchańce. Wybierz dmuchane urządzenia, by stworzyć efektowny park rozrywki w plenerze lub funkcjonalną salę zabaw. Gdy podejmiesz decyzję, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie w nowoczesnym parku maszynowym spersonalizowane dmuchańce. Nasze produkty są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Satysfakcja z zakupu gwarantowana.

Zjeżdżalnie dmuchane w Gdańsku — jak wybrać bezpieczny sprzęt?

Bezpieczeństwo to ważny aspekt każdej zabawy. W przypadku dmuchańców odpowiedzialność spoczywa na właścicielu dmuchanych urządzeń.  Atestowane produkty wykonane zgodnie z międzynarodową normą PN-EN 14960 zmniejszają ryzyko wypadków oraz zapewniają komfort maluchom. Dzięki nim możesz uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości.

W Oli Dmuchańce zaopatrzysz się w różnorodny atestowany sprzęt rozrywkowy, który jest pozbawione ftalanów i innych szkodliwych substancji. Wzmacniane szwy przedłużają żywotność sprzętu. Nasz zespół odpowie na każde Twoje pytanie i udzieli Ci cennych wskazówek związanych z obsługą dmuchańców.  Do każdego modelu dołączamy mini zestaw naprawczy, który pomoże Ci szybko pozbyć się ewentualnej usterki. W ten sposób zapobiegniesz ewentualnym stratom finansowym spowodowanym niedziałającym sprzętem.

Plastikowe place zabaw dla dzieci w Gdańsku — rozpocznij współpracę z polskim producentem Oli-Dmuchańce

Jesteś dyrektorem żłobka albo przedszkola? A może działasz w branży HoReCa? Pracujesz w jednostce samorządowej i zastanawiasz się, co zrobić dla najmłodszych mieszkańców? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Zainwestuj w bezpieczny plac zabaw z PCV. To świetna alternatywa dla drewnianej konstrukcji. Nie będziesz musiał ich co jakiś czas malować oraz konserwować. Pielęgnacja takiego obiektu jest zdecydowanie przyjemniejsza. Wymaga mniej uwagi właściciela, dzięki czemu spokojnie wykonasz wszystkie zaplanowane zadanie.

Kolorowe konstrukcje są wykonane z atestowanego plastiku. Spełniają międzynarodowe normy. Są bezpieczne oraz wytrzymałe. Barwy przez długi czas pozostają niezmienne. Nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych. To inwestycja, która na pewno się opłaca. Z powodzeniem możesz ją zgłosić do Budżetu Obywatelskiego.

Stabilny sprzęt doskonale sprawdzi się na osiedlu mieszkaniowym. Przyda się też w pobliżu hoteli i restauracji. Z jego pomocą przyciągniesz do siebie rodziny z dziećmi. Atrakcyjne urządzenia do zabawy przekonają rodziców, że warto skorzystać z oferty Twojego żłobka lub przedszkola.

Jak często właściciele dmuchańców w Gdańsku powinni poddawać urządzenia kontroli?

Właściciele dmuchanych zjeżdżalni i innych sprzętów wypełnionych powietrzem są zobowiązani do tego, by urządzenia były zgłoszone do przeglądu raz w roku.  Taka kontrola pomaga zminimalizować ryzyko nieszczęśliwych wypadków.

Dmuchańce dla dzieci — jak je podłączyć przed festynem, by sprawni funkcjonowały?

Zespół Oli Dmuchańce rekomenduje, by każde urządzenie zostało podłączone do gniazdka o mocy 230 V. W miejscach odciętych od linii energetycznej przyda się agregat prądotwórczy.

Zapoznaj się z naszą ofertą: