Dmuchane zamki i dmuchane zjeżdżalnie w Rzeszowie

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Dmuchane zamki i dmuchane zjeżdżalnie w Rzeszowie

Zostaw wiadomość

13 + 11 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Świetny sposób na urozmaicenie codziennego życia najmłodszym mieszkańcom oraz na atrakcję turystyczną

Dmuchaniec dla dzieci to funkcjonalne narzędzie do rozwoju firmy i promocji miasta. Możesz je wykorzystać na wiele sposobów. Wykorzystaj Twoją kreatywność, żeby zrealizować wyznaczone cele. Kolorowe wielkogabarytowe urządzenia z Twoim logo dodadzą uroku zielonym skwerom, a także budynkom instytucji publicznych, restauracjom czy hotelom. Widoczna z daleka dmuchana konstrukcja przyciągnie do Ciebie najmłodszych mieszkańców oraz turystów z rodzicami lub opiekunami.

Maluchy uwielbiają zabawę w plenerze. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie i inne urządzenia zredukują w poziom stresu i pomogą im się pozbyć nadmiaru energii. Czas spędzony z rówieśnikami wspomoże rozwój kompetencji społecznych. Od teraz Twoja marka stanie się odpowiedzialna społecznie i wdroży skuteczne działania, które odciągną dzieci od telewizji, smartfona oraz komputera.

Troska o najmłodszych w Rzeszowie pomoże Ci rozwinąć biznes. Atrakcyjna rozrywka subtelnie zachęci użytkowników oraz dorosłych do skorzystania z Twojej oferty. Zainwestuj w dmuchańca, by na nim zarabiać. Wynajmij go innym przedsiębiorcom lub osobom prywatnym.  Dzięki temu zyskasz dodatkowe źródło dochodu bez większego wysiłku.

Dmuchaniec dla dzieci w Rzeszowie — wykorzystaj sezon letni

Dmuchane zamki umilą sezon letni wszystkim maluchom. Dzieci będą się tu doskonale bawić, a dorośli na chwilę odetchną od codziennych trosk. Twoja marka da im poczucie upragnionej wolności. Dzięki temu zdobędziesz ich zaufanie. Rodzice będą z radością obserwować postępy w rozwoju swoich pociech, a Ty staniesz się współtowarzyszem tego szczęścia. Od tego momentu Twój brand będzie wywoływać same pozytywne skojarzenia.

Dmuchane obiekty są wykonane z dobrej jakości komponentów spełniających międzynarodową normę PN-EN 14960. Materiały pozbawione ftalanów i innych szkodliwych substancji zwiększają poziom bezpieczeństwa w trakcie harców. Stabilna konstrukcja doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Intensywne barwy pozostają niezmienne nawet przy długotrwałej ekspozycji na promieniowanie UV.

Prawidłowo pielęgnowane dmuchańce są bardzo wytrzymałe. Ewentualną usterkę błyskawicznie usuniesz z pomocą zestawu naprawczego dołączonego do każdego dmuchańca. Jeśli brakuje Ci pewności, jak poprawnie go wykorzystać, skontaktuj się z nami. Nasz zespół udzieli Ci prostych wskazówek, a Ty szybko przywrócisz urządzenie do dawnej świetności.

Zjeżdżanie dmuchane w Rzeszowie — zrób zakupy u producenta  dmuchańców

Oli Dmuchańce oferuje dmuchane zjeżdżalnie, zamki i wiele innych sprzętów. Polski producent dopasuje wybrane przez Ciebie modele do indywidualnych potrzeb. Tutaj zrobisz zakupy online bez dodatkowej marży. Zyskasz pełnowartościowy dobrej jakości sprzęt eventowe, który możesz wykorzystać również jako mobilną powierzchnię reklamową.

W ten sposób przeprowadzisz subtelną kampanię marketingową. Przy okazji zaoszczędzisz trochę pieniędzy, bo nie będziesz płacić marży. Spersonalizowane dmuchańce dla dzieci pojawiają się na pewno na wielu fotografiach udostępnionych w sieci. Dzięki nim zyskasz bezpłatną reklamę.

Czy jesteś gotowy na nowe biznesowe wyzwania w Rzeszowie? Skontaktuj się z nami już dziś! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podpowiemy Ci jak wykorzystać dmuchańce w biznesie. Z naszą pomocą postawienie pierwszych kroków na tej drodze stanie się łatwiejsze.

Plastikowe place zabaw dla dzieci w Rzeszowie — stabilne i łatwe w montażu urządzenia

Jesteś urzędnikiem, przedsiębiorcą, zarządcą wspólnoty mieszkaniowej albo dyrektorem przedszkola bądź żłobka? Dzisiaj nadszedł moment, by pomyśleć o dzieciach i stworzyć im optymalne warunki do rozwoju. Jak to najlepiej zrobić? Plac zabaw dla dzieci plastikowy na pewno Ci w tym pomoże.

Stabilna, wytrzymała konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Kolorowe elementy wykonane z tworzywa sztucznego przez długi czas zachowują swój naturalny odcień. Dzięki starannie zaprojektowanym urządzeniom do zabawy zadbasz o prawidłowy rozwój dzieci. Ułatwisz im kontakty z rówieśnikami oraz umożliwisz rozwój ruchowy.

Polski producent placów zabaw Oli-Dmuchańce zaprasza do współpracy jednostki samorządowe, osoby prywatne, a także placówki edukacyjne  i właścicieli firm. Doradzimy Państwu, jaki model będzie najlepszy w konkretnym przypadku, a potem sprawnie zrealizujemy zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dmuchane zjeżdżalnie — gniazdka, o jakiej mocy potrzebujesz, by je podłączyć?

Do podłączenia dmuchańca dla dzieci potrzebne jest gniazdko o mocy 230 V.  Jeżeli brakuje dostępu do sieci lub nie chcesz ciągnąć kilkunastu metrów kabli, wykorzystaj agregat prądotwórczy.

Zamki dmuchane w Rzeszowie — jak często je poddawać przeglądowi?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami właściciele dmuchańców powinni umówić się na ich przegląd raz na 12 miesięcy. Warto też systematycznie kontrolować stan urządzeń.

Zapoznaj się z naszą ofertą: