Zjeżdżalnie dmuchane we Wrocławiu

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Zjeżdżalnie dmuchane we Wrocławiu

Zostaw wiadomość

15 + 10 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Podaruj uśmiech najmłodszym mieszkańcom Wrocławia oraz małym turystom

Uśmiech na dziecięcej twarzy to najcenniejsza nagroda nie tylko dla rodziców, ale również dla przedsiębiorców, którym zależy na dobru pociech. Zastanawiasz się co zrobić, by uszczęśliwić najmłodszych obywateli świata?

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Zainwestuj w bajeczne dmuchańce, by zrealizować swoje cele biznesowe. Bujanie, skakanie, wspinanie się oraz zjeżdżanie rozładują negatywne emocje. Taka aktywność fizyczna pozwoli maluchom pozbyć się nadmiaru energii. Taka rozrywka sprawi maluchom ogromną radość. W ten sposób rozwiną swoje umiejętności motoryczne oraz kompetencje społeczne. To doskonały wybór na poszerzenie letniej oferty.

Zastanawiasz się, co będziesz miał z tej inwestycji oprócz satysfakcji, że zrobiłeś coś dobrego? Korzyści jest naprawdę sporo. Dzięki dmuchanym obiektom zdobędziesz cenne doświadczenie biznesowe. Twoja marka stanie się bardziej atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Przyciągniesz do siebie nowych klientów, zbudujesz społeczność wokół brandu i zwiększysz jego rozpoznawalność. W ten sposób z czasem zyski ze sprzedaży zaczną rosnąć.

Zakup dmuchańców to interesująca opcja dla branży HORECA, osób zarządzających obiektami sportowymi oraz instytucjami kulturalnymi. Figury wypełnione powietrzem ocieplą wizerunek marki, ożywią miejską przestrzeń. Dmuchane zjeżdżalnie i zamki to ważna atrakcja w trakcie festynów oraz pikników rodzinnych. Gdy nie będziesz ich w danym momencie potrzebować, wynajmij je firmom, które planują organizację imprez integracyjnych lub osobom prywatnym, które chcą zapewnić maluchom atrakcyjną rozrywkę w trakcie rozmaitych uroczystości czy jubileuszy. W ten sposób zyskasz dodatkowy dochód, który zasili firmowy budżet.

Zjeżdżalnie dmuchane — sale zabaw, parki rozrywki i doskonała mobilna przestrzeń reklamowa we Wrocławiu 

Bajeczne monumentalne dmuchańce to duża powierzchnia reklamowa, którą warto wykorzystać, by  zwiększyć rozpoznawalność firmy na rynku. Możesz je wykorzystać jako wyposażenie sali zabaw, parku rozrywki albo mobilny nośnik reklamowy, który będzie promować brand w różnych miejscach.

Zapoznaj się z ofertą polskiego producenta Oli Dmuchańce, wybierz model, który najbardziej Ci się spodobał i skontaktuj się z nami. W nowoczesnym parku maszynowym wykonamy dla Ciebie spersonalizowany dmuchany obiekt. Dopasujemy rozmiar do indywidualnych potrzeb i wykonamy trwały nadruk.

Nasze dmuchańce są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się do użytku w plenerze i wewnątrz budynku. Budowle wypełnione powietrzem służą przedsiębiorstwom przez długi czas, jeśli są prawidłowo użytkowane oraz pielęgnowane.

Producent dmuchańców zaprasza do współpracy ludzi z Wrocławia

Zastanawiasz się, czy zakup dmuchańców dla dzieci to dobry pomysł? Zależy Ci na dobrej jakości produktów oraz bezpieczeństwie użytkowników?

Oli Dmuchańce z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Nasz zespół podzieli się z Tobą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Podpowie, jak uchronić dmuchańce przed zniszczeniem. W pakiecie otrzymasz też zestaw naprawczy, który pomoże Ci szybko naprawić ewentualną usterkę. Błyskawiczna reakcja pomoże Ci uniknąć strat finansowych.

Dmuchańce dostępne w naszej ofercie są zgodne z międzynarodową normą PN-EN 14960. Atestowane wyposażenie stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Brak szkodliwych substancji oraz dodatkowe zabezpieczenia zwiększają satysfakcję z zakupu. Pamiętaj, że zabawa maluchów powinna być przez cały czas kontrolowana przez dorosłych. W ten sposób zapobiegniesz wielu nieprzyjemnym sytuacjom.

Place zabaw dla dzieci plastikowe — zbuduj z Oli-Dmuchańce bezpieczne miejsca do zabawy

Wrocław to Twój dom? Mieszkasz tu, pracujesz lub prowadzisz własny biznes? Jesteś dyrektorem żłobka lub przedszkola? A może razem z kolegami i koleżankami z urzędu zastanawiasz się, co zrobić, by sprawić radość najmłodszym mieszkańcom?

Zainwestuj w plastikowe place zabaw dla dzieci. To wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie słoneczne urządzenia, które skutecznie wspomagają rozwój motoryki. Umożliwiają ćwiczenie wszystkich partii mięśni. Rozwijają kreatywność oraz oferują wiele aktywności fizycznych. Stabilny sprzęt wykonany z atestowanych materiałów zapewnia bezpieczną zabawę.

Szukasz rzetelnego dostawcy urządzeń do zabawy? Zapoznaj się z ofertą polskiego producenta Oli-Dmuchańce. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Zapewniamy sprawną realizację zamówień. Satysfakcja ze współpracy gwarantowana.

Brakuje Ci finansów na zakup placu zabaw? Zgłoś Twój projekt do Budżetu Obywatelskiego. Zadbaj razem z nami o dobro dzieci.

Czy właściciel dmuchańców dla dzieci we Wrocławiu mają jakieś obowiązki związane z dmuchanym sprzętem?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami właściciele dmuchańców są zobowiązani do corocznego przeglądu urządzeń.  Taka kontrola pozwala wykryć ewentualne nieprawidłowości, usunąć je i przedłużyć żywotność obiektu.

Dmuchańce dla dzieci we Wrocławiu — gdzie kupić?

W Oli Dmuchańce zaopatrzysz się w dmuchańce dla dzieci bez wychodzenia z domu. Zapoznaj się z ofertą online. Masz pytania? Zadzwoń: 605-990-793 i poznaj szczegóły.

Zapoznaj się z naszą ofertą: