Dmuchane namioty i budynki

Dmuchane namioty i budynki

Dmuchane namioty i budynki – idealne na imprezy na świeżym powietrzu

Dmuchane namioty i budynki to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych namiotów rozkładanych w trakcie letnich imprez. Dmuchańce tego typu umożliwiają organizację dyskotek, rozmaitych eventów oraz zabaw. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji są bardzo wytrzymałe. Doskonale sprawdzają się przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Niezależnie od pogody impreza, którą zaplanowałeś na pewno się odbędzie! Wszystkie obiekty dostępne w naszej ofercie zostały odpowiednio przetestowane. Spełniają one międzynarodowe normy. Z ich pomocą zadbasz o bezpieczeństwo uczestników i zapewnisz im atrakcyjną rozrywkę w plenerze.

Dmuchańce są łatwiejsze w montażu niż tradycyjne namioty eventowe. Ich montaż zajmuje mniej czasu. Są estetyczne i można je zamocować na każdym podłożu. Do wyboru małe oraz duże konstrukcje. Bogata oferta umożliwia zakup dmuchanego budynku dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Namiot dmuchany stoisko z indywidualnym nadrukiem

Potrzebujesz sezonowego stoiska? Chcesz sprzedawać rękodzieło podczas festynu? A może masz duży sad lub szklarnie i chcesz sprzedawać swoje produkty?

Namiot dmuchany przypominający swym wyglądem stoisko to propozycja, która zasługuje na Twoją uwagę. Mobilny punkt sprzedaży spełni Twoje oczekiwania. Dmuchaniec wyposażony w ladę doskonale eksponuje towary. Możesz tu swobodnie stanąć i ukryć zapasy.
Kolorowe stoisko z indywidualnym nadrukiem przyciągnie uwagę przechodniów. Z jego pomocą szybko osiągniesz wyznaczone cele sprzedażowe. Dmuchany punkt przyda się również przedsiębiorcom. Możesz go wykorzystać do promocji firmy na świeżym powietrzu. Stwórz mobilny punkt informacyjny lub sklepik. A może przyszedł Ci jeszcze inny pomysł do głowy?

Dmuchane budynki – do czego możesz je wykorzystać?

Organizujesz wakacyjny koncert lub festiwal? Zamiast sceny rozstaw dmuchaną muszlę. Dmuchaniec w tym stylu prezentuje się naprawdę efektownie. Możesz go zamontować wszędzie.

Dmuchane namioty przydadzą się również w trakcie wydarzeń sportowych. Możesz w nich przeprowadzić rozrywki. Ciekawym pomysłem będą też wystawy. Wykorzystaj swoją kreatywność i pomnażaj zyski dzięki stylowym budynkom wypełnionym powietrzem. Na każdym z nim możemy nadrukować Twoje logo lub inną grafikę w naszym parku maszynowym. Zapraszamy do biznesowej współpracy.
Do zestawu dołączamy instrukcję obsługi, dokumentację oraz dmuchawy powietrza. Satysfakcja z zakupu gwarantowana. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Produkty są estetycznie wykonane, przykuwają wzrok i są bardzo funkcjonalne. Posiadamy duże konstrukcje, ale znajdziesz też te mniejsze.

Wszystkie dmuchane namioty i budynki wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt w zestawie posiada dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi, dokumentacje DTR.

Namiot dmuchany świetny na potańcówki i prywatne przyjęcia

Sezon letni to idealny moment, by pomnożyć swoje dochody i zasilić budżet. Marzysz o tym, by wyjechać na egzotyczne wakacje? A może potrzebujesz pieniędzy na remont lub edukację dzieci? Twoje pragnienia mogą się urzeczywistnić, jeśli wykażesz się zaradnością.

W lecie organizuje się wiele imprez na świeżym powietrzu. Wiele z nich ma w swoim programie wieczorną potańcówkę. Zamiast tańczyć pod gołym niebem, lepiej zorganizować imprezę pod zadaszeniem. Dzięki temu przedsięwzięcie zakończy się sukcesem nawet wtedy, gdy będzie padać deszcz.

Zainwestuj w dmuchany namiot Party. Porozmawiaj z okolicznymi sołtysami i włodarzami miast. Zaproponuj im swoją ofertę. Najlepiej wyjdź z inicjatywą już na początku roku. Dzięki temu zdobędziesz większą szansę na to, że Twój plan się powiedzie. Namiot tego typu możesz wynająć również osobom prywatnym. Doskonale sprawdzi się w trakcie rozmaitych uroczystości, np. na weselu czy na jubileuszu.

Dmuchane namioty doskonałe do przeprowadzenia kampanii społecznych

Dmuchane namioty polecamy wszystkim organizacjom pożytku publicznego. Wyjście z biura do lokalnej społeczności to świetny sposób, by ocieplić wizerunek urzędnika i pokazać ludzkie oblicze. Stoisko ustawione na deptaku, udział w lokalnym festynie lub w innej inicjatywie to doskonała okazja do tego, by uwrażliwić społeczeństwo na pewne problemy. Rozmowy z mieszkańcami pomagają w lepszym rozeznaniu codziennych bolączek. Mogą okazać się też remedium na kłopoty, z którymi zmagają się osoby mieszkające na danym terenie, które wstydzą się przyjść po pomoc do konkretnej jednostki.

Dzięki przemyślanym kampaniom społeczeństwo staje się bardziej świadome tego, jak postępować w danej sytuacji. Takie eventy wpływają pozytywnie na dzieci i młodzież. Dzięki nim mieszkańcy się integrują oraz chętniej utożsamiają się ze swoją małą ojczyzną.

Rozmowy prowadzone w namiocie zapewniają większą intymność. Dają też większe poczucie bezpieczeństwa. Warto już na początku roku zaplanować w swoim harmonogramie kilka lub kilkanaście weekendowych wydarzeń. Dmuchany obiekt na pewno się przyda. Z jego pomocą można skutecznie ograniczyć wydatki.

Namiot dmuchany bierz aktywny udział w wydarzeniach sportowych

Mecz piłki nożnej, bieg, rajd czy piłka siatkowa na plaży to dobry moment, by zaprezentować klub sportowy, jednostkę budżetową lub podkreślić rangę lokalnej firmy jako sponsora. Atrakcyjne stoisko przyciąga wzrok z daleka i skutecznie pomaga w promowaniu marki. Dzięki niemu zdobędziesz przewagę na lokalnym rynku oraz rozwinąć biznes.

Mobilne stoisko przyda Ci się do prowadzenia rozmaitych kampanii marketingowych w plenerze. Jeśli zdecydujesz się na model z logo, zwiększysz rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Składana reklama zewnętrzna doskonale uzupełnia działania prowadzone w Internecie. Jak to możliwe?

Zdjęcia zespołu na tle dmuchanego namiotu ze znakiem firmowym opublikuj w Twoich mediach społecznościowych. Nagraj też krótkie video. Zaproś znaną osobę, oznacz ją w poście i powiększaj swoje zasięgi. Jeżeli inni zrobią fotografię, a następnie wrzucą ją na swój profil, zyskasz bezpłatną promocję. Wykorzystaj to do organizacji konkursu.

FAQ:

Czy namiot dmuchany jest odporny na promieniowanie UV?

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym wykonujemy trwałe nadruki. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz deszcz, słońce i śnieg.

Czy dmuchane namioty są bezpieczne?

Dmuchane namioty dostępne w Oli-Dmuchańce są produkowane zgodnie z normą UE-EN 14960. Spełniają rygo styczne wymogi, dzięki czemu otrzymały atest ważny na terenie całej Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z naszą ofertą: