Maszyny do lodów

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

Wyświetlanie jednego wyniku

Maszyny do lodów

Maszyna do lodów włoskich — pojemne i wydajne

Oferujemy maszyny do lodów wyposażone w dwa pojemniki o pojemności 12 litrów każdy. W ciągu jednej godziny urządzenie może zrobić maksymalnie 45 litrów pysznych lodowych przekąsek. Maszyna posiada niezależny układ chłodniczy oraz funkcję trybu nocnego.

Sprzęt umożliwia serwowanie dwóch smaków lub mix obu w zależności od preferencji klientów. Wielopoziomowy zakres ustawiania twardości lodów pozwala uzyskać pożądaną konsystencję. Satysfakcja z użytkowania gwarantowana.

Maszyna jest wykonana ze stali nierdzewnej. Jest to trwały materiał, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Bez problemu utrzymasz go w czystości. Pomoże Ci w tym system mycia.

Automat do lodów włoskich — jak się robi lody z automatu?

Przygotowanie lodów włoskich jest mniej wymagające od gałkowych. Potrzebujesz do nich mieszanki w proszku. W jej składzie najdziesz mleko w proszku, cukier, dodatki zagęszczające, a także aromaty i barwniki. Wymieszaj ją z wodą. Odczekaj chwilę, aż dojrzeje i wlej do maszyny.

Na rynku są dostępne też mieszanki płynne. Są one od razu gotowe do użytku. Zajmują trochę więcej miejsca na zapleczu. Ponadto niektórzy narzekają na posmak charakterystyczny dla artykułów spożywczych typu UHT. Z tego powodu substancja proszkowa jest bardziej popularna.

Urządzenia zamraża mieszankę o płynnej konsystencji. Lody są wydawane do kubeczków bądź chrupiących wafli za pomocą zaworu, który dozuje porcje. Maszyna jest wyposażona w dwa cylindry i trzy cheble. Dzięki temu możesz serwować smakołyki w różnych wersjach.

Do maszyny możesz zastosować maszynę do świderków. Są one twardsze i zimniejsze od lodów włoskich. W ten sposób urozmaicisz Twoją ofertę i zorganizujesz atrakcyjną lodziarnię, która przyciągnie mnóstwo klientów. Urządzenie możesz zainstalować w budynku albo w przyczepie gastronomicznej.

Maszyna do lodów włoskich — jak przygotować zaplecze?

Produkcja lodów włoskich wymaga skromnego zaplecza. Powinny się tam znaleźć:

  • wiadra,
  • łopatki,
  • sitko,
  • rózga do mieszania.

Akcesoria te zajmują mało miejsca. Dzięki temu z łatwością zmieszczą się w przyczepie.

Maszyna do lodów włoskich — jak zarobić na sprzedaży pysznych deserów?

Maszyny do lodów to szansa na własny biznes. Mobilna lodziarnia pozwoli Ci przetestować różne lokalizacje i wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Jeśli dobrze wybierzesz miejsce i dopisze Ci pogoda, w ciąg dnia obrót wyniesie kilka tysięcy. Z czasem możesz rozbudować sieć, stworzyć rozpoznawalną markę oraz wprowadzić na rynek franczyzę. Automat to świetne uzupełnienie oferty sali zabaw, dmuchanego parku wodnego czy obiektu wypełnionego powietrzem, który znajduje się na wodzie.

FAQ:

Maszyna do lodów włoskich — ile wynosi gwarancja na sprzęt?

Sprzęt zakupiony w Oli-Dmuchańce jest objęty 12-miesięczną gwarancją. Do urządzenia można dokupić przystawki do produkcji różnych rodzajów lodowych deserów.

Automat do lodów włoskich — gdzie wynająć w Krakowie?

Maszynę do lodów włoskich wynajmiesz w Oli-Dmuchańce. Z naszą pomocą zorganizujesz świetną imprezę oraz przetestujesz pomysł na własny biznes. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Krakowa i okolic.

Zapoznaj się z naszą ofertą: