Moduły Toru Wodnego

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

Wyświetlanie 1–45 z 54 wyników

Moduły Toru Wodnego

Moduły toru wodnego – atrakcyjna i bezpieczna rozrywka na wodzie

Moduły tory wodnego doskonale sprawdzą się nad wodą. Możesz je zainstalować w aqua parku, na basenie, na jeziorze lub na morzu. Dzięki nim stworzysz ciekawą atrakcję turystyczną, która przyciągnie wielu wczasowiczów oraz mieszkańców. Przekonaj się na własnej skórze, że w sezonie letnim można zarobić naprawdę sporą sumę.

Dmuchane obiekty dostępne w Oli-Dmuchańce spełniają rygorystyczne międzynarodowe standardy jakości. Każdy z nich przeszedł test jakości i został dopuszczony do użytku. Przy zakupie otrzymasz niezbędną dokumentację, która da Ci pewność, że osoby przebywające w strefie rozrywki są bezpieczne.

Ruch na świeżym powietrzu i woda tworzą zgrany duet. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Starannie zaprojektowane dmuchańce pozwalają na ćwiczenie różnych partii mięśni. Korzystając z nich, poprawiasz swoją kondycję oraz nastrój. To dobre rozwiązanie, aby popracować nad swoją sylwetką, a przy okazji zwiększyć odporność.

Moduły toru wodnego: walce wodne, pontony, zjeżdżalnie i inne modele do wyboru

U nas znajdziesz wiele modułów toru wodnego. Możesz je łączyć w dowolny sposób, by stworzyć unikatową strefę rozrywki dla dzieci lub dla dorosłych. Do wyboru modele dopasowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią, stwórz dwie strefy. Dzięki temu przyciągniesz do siebie więcej osób.

Dmuchańce to inwestycja, która naprawdę się opłaca. Odpowiednio pielęgnowane dmuchane obiekty będą służyły przez długi czas. Do zestawu dołączamy prostą instrukcję montażu, abyś mógł samodzielnie rozstawić i złożyć modułu w dowolnej chwili. Do każdego produktu dodajemy również mini zestaw naprawczy. Z jego pomocą usuniesz ewentualne usterki. Przy prawidłowym użytkowaniu, nie powinno dojść do zniszczenia.

Walce wodne zapewniają doskonałą rozrywkę i ćwiczą zręczność. Kolorowe zjeżdżalnie gwarantują dobrą zabawę oraz wyzwalają pozytywne emocje. Z kolei pontony pozwolą się nieco wyciszyć i podziwiać piękno natury.

Dmuchana ścianka do wspinania – niezbędny moduł toru wodnego

Dmuchana ścianka do wspinania dostarcza adrenaliny. Dzięki niej możesz podziwiać najbliższą okolicę z wysokości. Można ją też wykorzystać do organizacji zawodów. Rywalizacja na czas z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Rozgrywki skierowane do różnych grup wiekowych rozsławią Twój obiekt.

Zobacz również: