Zjeżdżalnie Dmuchane wodne

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

 

Wyświetlanie 1–45 z 136 wyników

Zjeżdżalnie Dmuchane wodne

Zjeżdżalnie Dmuchane wodne to gadżet, który musisz mieć na imprezie, którą organizujesz! Nasze dmuchańce wodne dostarczą dzieciom świetnej zabawy na wodzie. Zdecydowanie umilą czas dzieciom, jak i młodzieży – prócz pływania i nurkowania będą mogły bawić się na dmuchanych wodnych torach przeszkód, czy wodnych zamkach. Dmuchańce wodne dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, występują w ciekawych, atrakcyjnych motywach. To zupełnie nowy wymiar rozrywki, który podbudowuje również sprawność.

Wszystkie dmuchańce wodne wyprodukowane zostały z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt w zestawie posiada dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi,dokumentacje DTR.

Zjeżdżalnie dmuchane wodne – duży wybór

Zjeżdżalnie dmuchane wodne zapewniają świetną rozrywkę osobom w każdym wieku. Dmuchane obiekty urozmaicają zabawę na wywodzie. Dzięki nim mile spędzisz czas, a także zadbasz o Twoją kondycję.
Oferujemy modele dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach. Wielobarwne konstrukcje przeniosą Twoich gości w inną rzeczywistość. Od teraz możesz pozostać w kraju, by poczuć się jak na gorącej wyspie.
Efektowną zjeżdżalnię możesz ustawić na zewnątrz lub wewnątrz, w zależności od indywidualnych potrzeb. Zjeżdżalnia wypełniona powietrzem doda uroku plenerowi, a także zwiększy atrakcyjność budynku w środku. Sam zdecyduj, która opcja bardziej Ci odpowiada.

Zjeżdżalnie dmuchane wodne – bezpieczeństwo ponad wszystko

Bezpieczna zabawa to podstawa udanej rozrywki. Tylko w ten sposób, możesz poprawić swój nastrój i zadbać o kondycję. Ruch w wodzie doskonale rzeźbi sylwetkę oraz ćwiczy różne partie mięśni. Aby w pełni wykorzystać dobrodziejstwo wodnej zabawy, warto zainwestować w certyfikowane dmuchańce.
Nasze zjeżdżalnie i inne dmuchane obiekty są produkowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej. Komponenty pozbawione trujących substancji są bezwonne. Użytkownicy nie muszą się obawiać, że w trakcie harców do ich organizmu przedostaną się szkodliwe cząsteczki.
Wytrzymała tkanina oraz przemyślany system zabezpieczeń chronią przed skaleczeniem czy otarciem. Zjeżdżalnię wypełnioną powietrzem można z łatwością wyczyścić oraz zdezynfekować, by pozbyć się zarazków, a także ograniczyć rozwój mikroorganizmów.

Zjeżdżalnie dmuchane wodne – stwórz kompleksowy park wodny

Dmuchaną zjeżdżalnię możesz wykorzystać jako samodzielny obiekt lub zestawić go z innymi dmuchańcami. Doskonale będzie się komponować z dmuchanym torem wodnym i kulami do zorbingu. Stwórz interesujący projekt strefy rozrywki dopasowanej do konkretnej przestrzeni. Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami już dziś.
Zapoznaj się z naszą ofertą: