Zorbing

Zorbing to jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie rozrywka nie tylko dla dzieci! Kule i walce do zorbingu sprawią wiele przyjemności uczestnikom eventów. Zapewniamy duży wybór wzorów i kolorów. W swojej ofercie mamy też klasyczny zorbing. Oferujemy zorbing zarówno wodny, jak i lądowy, co znaczy, że w każdych warunkach możesz wykorzystać tą atrakcję!

Wszystkie produkty zostały stworzone z trwałych, wytrzymałych i bezpiecznych materiałów, które spełniają wszelkie standardy produkcji. Każdy produkt w zestawie posiada dmuchawy powietrza, instrukcję obsługi ,dokumentacje DTR.

Zorbing – doskonała zabawa w plenerze i nie tylko

Moda na zorbing przybyła do nas z zagranicy. Zabawa w kuli sprawia ogromną frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ten sposób można się bawić indywidualnie lub zespołowo. Przezroczyste kule wypełnione powietrzem nadają się do wielu aktywności. Możesz je wykorzystać:

  • w suchym basenie lub tradycyjnym basenie,
  • na stoku,
  • na torze przeszkód,
  • na trawie,
  • na sali zabaw.

Wykaż się Twoją kreatywnością i wymyśl zabawę, która umili czas osobom w różnym wieku. Sferyczne kule z pewnością przypadną do gustu uczestnikom różnorodnych eventów. Możesz je wykorzystać podczas festynów, imprez firmowych czy spotkań okolicznościowych, np. urodzin.

Zorbing – starannie wyselekcjonowane materiały gwarantują bezpieczną rozrywkę

Sprzęt wykorzystywany do zorbingu jest wykonany z wytrzymałych komponentów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Są one pozbawione szkodliwych substancji. Każda kula składa się z 2 warstw: sfery wewnętrznej oraz zewnętrznej. Są one ze sobą trwale połączone. Do wewnątrz dostaniesz się tunelem.
Producenci dmuchanych obiektów muszą spełnić rygorystyczne normy. Kule sferyczne są odpowiednio testowane, by uchronić użytkowników przed nieszczęśliwym wypadkiem i ograniczyć ryzyko zranień czy poważnych uszczerbków na zdrowiu. W przypadku maluchów zaleca się kontrolę dziecka.

Kula do zorbingu – dla sportowców i amatorów

Kula do zorbingu nie wymaga specjalnych przygotowań. Korzystają z niej osoby regularnie uprawiające sport, a także ludzie preferujący bierny styl. U każdego dmuchany sprzęt wywołuje uśmiech na twarzy. Zabawa w kuli stanowi prawdziwe wyzwanie dla miłośników ekstremalnych przeżyć. Z tej aktywności powinny zrezygnować kobiety w ciąży.
Oferujemy duży wybór sprzętu do zorbingu. W naszej ofercie znajdziesz dmuchane kule i wałki, a także baseny. Z ich pomocą możesz stworzyć ośrodek specjalizujący się w tym sporcie. Do tej w pory w naszym kraju jest bardzo mało takich miejsc. Jeśli zastanawiasz się, w co zainwestować Twoje oszczędności, ten pomysł może się okazać strzałem w dziesiątkę.
Zapoznaj się z naszą ofertą: