Urządzenia wodne

Jeśli szukasz wyjątkowej rozrywki na swoje wydarzenie, to dmuchańce są idealnym wyborem! Są one zabawne dla dzieci i dorosłych i zapewnią mnóstwo radości i śmiechu. Wypożyczając dmuchańce, masz pewność, że twoi goście będą zajęci i zadowoleni. Nie zwlekaj, wybierz najlepsze dmuchańce i zamów je już dziś! Zapraszamy do kontaktu. 

Cennik w formacie pdf

Chcesz przeglądnąć całą ofertę na raz? Pobierz plik pdf.

Promocje!

Wybierz więcej urządzeń i odbierz rabat na pierwsze -100 zł, drugie -200 zł

Zostaw wiadomość

2 + 6 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Wynajem dmuchanych urządzeń wodnych w Oli Dmuchańce

Wynajem dmuchanych urządzeń wodnych to idealna rozrywka na ciepłe letnie dni. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych dmuchanych urządzeń, które sprawią, że twoja impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Dmuchane kule wodne to popularne urządzenie w naszej ofercie. Umożliwiają one chodzenie po wodzie w ciekawy i bezpieczny sposób. Można je wynająć na basenie, jeziorze czy rzece.

Walec wodny to kolejne dmuchane urządzenie, które zapewnia świetną zabawę. Można się nim pływać po wodzie i bawić się w walec, przewracając się w środku.

W pakietach taniej, sprawdź nasze zestawy.

Posiadamy również wiele innych urządzeń z możliwością zakupu, takich jak między innymi: namioty wodne, zjeżdżalnie wodne czy tor przeszkód wodny. Wszystkie nasze urządzenia są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia ich bezpieczeństwo i trwałość.

Wynajem dmuchanych urządzeń wodnych to także doskonała opcja na imprezy firmowe, pikniki rodzinne czy festyny. Zorganizuj oryginalną zabawę dla swoich gości, która na pewno zostanie zapamiętana na długo.

Dostarczamy i montujemy urządzenia na miejscu oraz objaśniamy zasady bezpieczeństwa. W pakietach wynajmu otrzymasz atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

Zapoznaj się z naszą ofertą: