Dmuchańce dla dzieci w Krakowie

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Dmuchańce dla dzieci w Krakowie

Zostaw wiadomość

5 + 2 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Zapewnij doskonałą zabawę najmłodszym turystom i mieszkańcom

Dmuchańce dla dzieci w Krakowie to świetny pomysł na inwestycję, która zwróci się w stosunkowo krótkim czasie. Możesz na nich zarabiać na wiele sposobów. Odrobina kreatywności wystarczy, by zdobyć pierwsze doświadczenia biznesowe albo uatrakcyjnić dotychczasową ofertę.

Zastanawiasz się, jak to zrobić? Wynajmuj dmuchańce w trakcie rozmaitych imprez. Nawiąż współpracę z różnymi firmami i instytucjami. Festyny, pikniki rodzinne i inne eventy plenerowe to wydarzenia, na których nie powinno Cię zabraknąć.

Prowadzisz lokal gastronomiczny, obiekt sportowy lub noclegowy? Zainwestuj w dmuchaną zjeżdżalnię albo zamek. Kolorowa dmuchana budowla rzuca się w oczy z daleka. Zachwyca soczystymi barwami oraz zapewnia doskonałą zabawę. Dzieci uwielbiają się na nią wspinać i zjeżdżać. W ten sposób rozładowują zgromadzoną energię. Cieszą się, poznają rówieśników, rozwijają się pod względem motorycznym oraz społecznym. Maluchy zaciągną tu swoich rodziców lub opiekunów, a Ty zyskasz potencjalnych klientów.

Zdjęcia z dmuchańcami koniecznie opublikuj na Twojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Marki przyjazne rodzinom z dziećmi cieszą się sporym zaufaniem. Jeśli Twoja oferta spełni ich oczekiwania, na pewno polecą Cię innym. Dzięki temu nie będziesz się martwić o zapełnienie kalendarza z rezerwacjami.

Dmuchane zamki — wynajem dmuchańców dla dzieci w Krakowie

Brakuje Ci pieniędzy na zakup dmuchanego zamku? Boisz się, że zmarnujesz w ten sposób ciężko zarobione pieniądze? Wolisz działać asekuracyjnie?

Mamy dla Ciebie opcję, która powinna Cię zainteresować! Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz dmuchańca, który najbardziej Ci się spodobał. Wynajmu go od nas na dowolny okres. Jeśli spełni Twoje oczekiwania, możesz go kupić. W takiej sytuacji jego cenę pomniejszymy o koszt najmu.

Odpowiada Ci takie rozwiązanie? Mamy nadzieję, że tak. Dalej masz wątpliwości? Prześpij się z tym pomysłem. Jutro lub za kilka dni spojrzysz na tę sprawę z innej perspektywy. Nie odkładaj tej decyzji zbyt długo. Nie marnuj szansy, którą daje Ci los. Pamiętaj, do odważnych świat należy. Zostań jednym z nich i dołącz do drużny ludzi, którzy zarabiają już na dmuchańcach.

Boisz się, że brakuje Ci fachowej wiedzy? Nasz zespół chętnie zostanie Twoim mentorem. Udzielimy Ci fachowych wskazówek, które pomogą i rozpocząć działalność. Doświadczenie musisz zdobyć sam. Nikt  tego nie zrobi za Ciebie.

Organizujesz firmowe przyjęcie, na które zapraszasz pracowników z rodzinami? Chcesz zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę? Skontaktuj się z nami już dziś i wynajmij dowolnego dmuchańca z naszej oferty. Moc pozytywnych emocji gwarantowana.

Producent dmuchańców zaprasza do współpracy przedsiębiorców z Krakowa

Oli Dmuchańce to marka od wielu lat znana na polskim rynku. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite dmuchane urządzenia do zabawy. Oferujemy monumentalne parki rozrywki, pojedyncze dmuchańce oraz dmuchany sprzęt do rywalizacji. Z nami Ty i Twoi klienci będziecie się doskonale bawić.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym produkujemy obiekty wypełnione powietrzem dopasowane do indywidualnych potrzeb. Sam możesz zaprojektować grafikę, która pojawi się na zjeżdżalni czy zamku. Jeśli chcesz, nadrukujemy na też Twoje logo. Subtelna reklama zakorzeni Twoją markę w podświadomości odbiorców. W dłuższej perspektywie czasu taka forma promocji przyniesie wymierne korzyści.

Wykaż się odrobiną cierpliwości, bądź obecny w sieci, organizuj kreatywny i działaj lokalnie.

Czy dmuchańce wynajmowane w Krakowie mają atesty?

Do produkcji dmuchańców wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane komponenty, które są zgodne z normą PN-EN 14960. Dotyczy ona wszystkich dmuchanych urządzeń wykorzystywanych przez dzieci do 14 roku życia, które służą do ślizgania się i odbijania.

Plac zabaw dla dzieci w Krakowie — gdzie jeszcze go brakuje?

Place zabaw dla dzieci to idealne miejsce do spotkań z rówieśnikami. Tutaj maluchy i nastolatki doskonale się bawią, rozwijają swoje umiejętności oraz poznają nowych ludzi. Rozrywka na świeżym powietrzu to inwestycja w zdrowie najmłodszych mieszkańców Krakowa. Jest całkowicie bezpłatna. Tak inwestycja przynosi wymierne korzyści lokalnej społeczności.

Budujesz dom albo osiedle? Planujesz restrukturyzację miejskiego skweru albo remont placu przedszkolnego bądź żłobka? Pomyśl na poważnie o zakupie placu zabaw. Do wyboru proste oraz bardziej złożone konstrukcje. Barwne zjeżdżalnie, drabinki i elementy do wspinaczki ożywią przestrzeń. Dzięki nim miasto stanie się weselsze.

Przeliczyłeś budżet i zabraknie Ci pieniędzy na urządzenia do zabawy? Jest na to rozwiązanie! Podziel się swoim pomysłem. Zgłoś go do Budżetu Obywatelskiego Krakowa, a po wygranej wybierz bezpieczny plac zabaw dla dzieci plastikowy z oferty polskiego producenta Oli-Dmuchańce.

Czy dmuchane zamki są odporne na uszkodzenia mechaniczne?

Dmuchane zamki oraz inne obiekty wypełnione powietrzem są wykonane z grubego materiału PCV odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Jest on łatwy w utrzymaniu czystości.
Zapoznaj się z naszą ofertą: