Dmuchańce dla dzieci w Częstochowie

Home 9 Wynajem dmuchańców 9 Dmuchańce dla dzieci w Częstochowie

Zostaw wiadomość

8 + 7 =

Wszelkie informacje na temat wynajmu lub sprzedaży uzyskasz po kontakcie z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Odpowiemy na każde zapytanie i zapoznamy Cię ze szczegółową ofertą wynajmu lub sprzedaży urządzeń dmuchanych/dmuchańców.

Dmuchańce to ciekawa propozycja dla samorządu. Dzięki nim władze miasta mogą zadbać o prawidłowy rozwój najmłodszych obywateli. Dmuchane budowle łączą działanie różnych zmysłów. Dzięki nim maluchy są bardziej świadome swoich ruchów. To z kolei pozwala im rozwijać wyobraźnię przestrzenną, która przydaje się w dorosłym życiu.

Wypełnione powietrzem urządzenia do zabawy poprawiają koordynację ruchową. Umiejętność panowania nad ciałem i utrzymanie równowagi są niezbędne w codziennych czynnościach, a także na lekcjach wychowania sportowego. Wysportowane dzieci oraz młodzież stają się bardziej odporne i wytrzymałe.

Ruch na świeżym powietrzu skutecznie redukuje poziom stresu. Zrelaksowany organizm lepiej radzi sobie w sytuacjach stresowych. To jeden z niezbędnych elementów zdrowego trybu życia, który obecnie jest tak często promowany.

Dmuchane zamki w Częstochowie — wypromuj Twój biznes razem z producentem dmuchańców

Prowadzisz firmę w Częstochowie? Zastanawiasz się, co zrobić, by zwiększyć zainteresowanie Twoją oferta? Myślisz, że wykorzystałeś już wszystkie możliwości?

Być może nie! Przed Tobą stoi kolejna szansa, by zrealizować biznesowe cele. Mamy dla Ciebie interesującą propozycję, która zasługuje na Twoją uwagę. Dmuchane zamki powinny Cię zainspirować do rozmaitych działań. Ustaw je przy hotelu czy restauracji, by przyciągnąć do siebie rodziny z dziećmi. Taki dmuchaniec będzie prawdziwym wabikiem na ryby. Wymęczone maluchy będą spragnione i głodne, a Ty będziesz mógł im zaserwować pyszne menu z Twojej karty.

Zamek wypełniony powietrzem przyda się też do organizacji sali zabaw. Możesz go też wykorzystać jako dodatkowe źródło dochodu i wypożyczać na firmowe imprezy, przyjęcia okolicznościowe czy udostępniać w trakcie rodzinnych pikników organizowanych w mieście. Sezon letni to dla Ciebie prawdziwe żniwo.

Zjeżdżalnie dmuchane w Częstochowie — wybierz dmuchańce spełniające normę PN-EN 14960

Zjeżdżalnie dmuchane i inne urządzenia dostępne w ofercie Oli Dmuchańce spełniają wymogi międzynarodowej normy PN-EN 14960_1:2019-07. Regulacje obejmują sprzęt wykorzystywane przez dzieci poniżej 14 roku życia. Zapisy dotyczą m.in.: kwestii bezpieczeńtwa,  ograniczenia ryzyka wypadków czy sposobów przeciwdziałania ryzyku.

Decydując się na taką inwestycję, dołączysz do grona przedsiębiorców, którzy tak jak my, stoją na straży odpowiedzialności społecznej. Świadomy wybór sprzętu pomaga w budowaniu stabilnej pozycji na rynku. W ten sposób Twoja marka może uniknąć wielu skandali. Zaprezentuj się jaka firma przyjazna rodzinom z dziećmi.

Plastikowe place zabaw dla dzieci — idealne rozwiązanie na bezpieczne miejsce rozrywki w Częstochowie

Prowadzisz restaurację, kawiarnię, obiekt noclegowy albo przedszkole bądź żłobek? Chcesz zaoferować dzieciom kreatywne, bezpieczne i atrakcyjne miejsce, w którym będą się doskonale bawić? Postaw na plastikowe place zabaw dla dzieci polskiego producenta Oli-Dmuchańce! W ofercie znajdziesz wiele pięknych konstrukcji, które spełniają międzynarodowe normy.

Nasze place są wykonane z atestowanych materiałów. Świetnie sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych. Są odporne na działanie promieni słonecznych, śniegu, mrozu, a także na uszkodzenia mechaniczne. Zaokrąglone kształty minimalizują ryzyko urazów w trakcie igraszek na świeżym powietrzu.

Do wyboru zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane konstrukcje dopasowane do potrzeb dzieci w wieku 3-15 lat. Zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki czy wspinaczki sprawią pociechom mnóstwo radości. Pomogą im rozwinąć zdolności motoryczne oraz kompetencje społeczne. To funkcjonalne wyposażenie osiedla mieszkaniowego, parku miejskiego i zielonego skweru, na którym można odpocząć.

Brakuje Ci pieniędzy na zakup placu zabaw dla dzieci? Zgłoś Twoją inicjatywę do Budżetu Obywatelskiego. Przekonaj innych do Twojego pomysłu i razem z innymi mieszkańcami Częstochowy zaprojektujcie przytulne miejsce dla najmłodszych.

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w dmuchańce dla dzieci w Częstochowie?

Zabawa na dmuchańcach rozwija mięśnie. To świetny pomysł na zajęcia ruchowe dla przedszkolaków oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Wytrzymałe urządzenia to dobry pomysł na inwestycję pieniędzy zgromadzonych przez radę rodziców. W ten sposób można urozmaicić sportowe zajęcia, a przy okazji zorganizować rozmaite imprezy, w trakcie których będzie można zebrać fundusze potrzebne na dalszy rozwój placówki.

Jaki obowiązek spoczywa na właścicielach dmuchańców w Częstochowie?

Przedsiębiorcy oraz instytucje, które zainwestują w dmuchańce dla dzieci, są zobowiązani do tego, by raz w roku poddać urządzenia kontroli. W ten sposób będzie łatwiej zadbać o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu i uniknąć awarii.

Gdzie przedsiębiorcy z Częstochowy mogą zaopatrzyć się w dmuchańce dla dzieci?

Oli Dmuchańce, producent dmuchańców z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku, oferuje gotowe wzory dmuchanego sprzętu rozrywkowego. W nowoczesnym parku maszynowym wykonamy dla Ciebie również modele na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze oraz kolorze. Na specjalne życzenie nadrukujemy też logo.

Zapoznaj się z naszą ofertą: