Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dinozaury

Strój dinozaura T-Rex — świetny dodatek do parku rozrywki i parku naukowego dla dzieci

Dzieci uwielbiają dinozaury. Chętnie uczą się o nich w szkole oraz w przedszkolu. Zwierzęta, które żyły dawno temu są bohaterami wielu bajek. Wykorzystaj te fakty w Twoim biznesie. Zaopatrz się w realistyczny kostium dinozaura i zadbaj o odpowiednią scenerię.

Osoba przebrana za zwierzę będzie witać odwiedzających i zapraszać ich do zabawy. Wielu ludzi na pewno zrobi sobie zdjęcie z taką postacią. Gdy opublikują je w Internecie, zyskasz bezpłatną reklamę. Dzięki temu zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki.

Tematyczne parki rozrywki cieszą sporym zainteresowaniem. Warto w nie inwestować. Połącz naukę z zabawą. Zaopatrz się materiały edukacyjne i dmuchany park rozrywki. Przygotuj ofertę dopasowaną do potrzeb dzieci oraz młodzieży. Wejdź we współpracę z placówkami oświatowymi, a także z organizatorami kolonii. Taka atrakcja turystyczna na pewno będzie na siebie zarabiać.

Realistyczny kostium dinozaura T-Rex

Starannie zaprojektowany i wykonany kostium dinozaura robi wrażenie. Strój dla dorosłych zachwyca wyglądem. Widoczne są tu najmniejsze detale. Gdyby nie fakt, że T-Rex już dawno nie żyje, pomyłka z przebierańcem byłaby wysoce prawdopodobne.

Takie przebranie przeniesie odwiedzających do prehistorycznej krainy. Ludzie będą zachwyceni, a Ty będziesz się cieszyć świetnie prosperującym biznesem. Przebrany dinozaur świetnie sprawdzi się też na różnego rodzaju eventach. Taki ubiór możesz też wypożyczać innym, by zyskać dodatkowy dochód.

Przebranie dinozaura to nie wszystko, czym możesz zachwycić Twoich klientów

Jeśli chcesz ograniczyć zasoby ludzkie lub urozmaicić atrakcje, zaopatrz się w ruchomego T-Rexa. Guma silikonowa i stal nierdzewna są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Takiego dinozaura możesz umieścić praktycznie w każdym miejscu. Doskonale sobie poradzi przy zmiennych warunkach pogodowych.

Sztuczne zwierzę jest wyposażone w czujnik mikrofalowy oraz silnik elektryczny. Dzięki temu porusza różnymi częściami ciała i ryczy. Polecamy go do parków rozrywki i centrów nauki, w których można zdobyć informacje na temat prehistorii.

FAQ:

Strój dinozaura T-Rex — gdzie kupić?

Imponujący strój dinozaura T-Rex jest dostępny w ofercie Oli-Dmuchańce. Zamów go telefonicznie lub wyślij do nas wiadomość e-mail: biuro@oli-dmuchance.pl. Wysyłka na terenie całej Polski.

Kostium dinozaura T-Rex dla dorosłych — jak o niego dbać?

Przebranie jest wykonane z materiałów odpornych na zabrudzenia. Jeśli pojawią się plamy, wyczyść je od razu. W tym celu użyj miękkiej szmatki, wody oraz odrobiny szarego mydła albo delikatnego płynu do mycia naczyń.

Zapoznaj się z naszą ofertą: