Dmuchane parki wodne

Cennik urządzeń dostępnych od ręki

Pobierz cennik naszych udządzeń w magazynie
dostępne od ręki, szybka wysyłka
(kliknij i pobierz)

Produkty w magazynie. Wysyłka 24h!!!

 

Wyświetlanie 46–90 z 413 wyników

Dmuchane parki wodne

Prowadzisz ośrodek wypoczynkowy lub hotel? A może jesteś właścicielem basenu? Chciałbyś się wyróżnić na tle konkurencji, ale brakuje Ci pomysłu? Zainwestuj w dmuchany Park Wodny. Dzięki niemu przyciągniesz do siebie więcej klientów i zbudujesz silniejszą pozycję na rynku.

Dmuchany park wodny to ciekawa propozycja dla rodzin z dziećmi. Barwne dmuchańce z daleka przyciągają wzrok, zapraszając do zabawy. Dzięki nim poszerzysz swoją ofertę i zaproponujesz bezpieczną rozrywkę na świeżym powietrzu. Aktywnie spędzony czas nie tylko wzmocni rodzinne więzi, ale przede wszystkim pomoże zadbać o lepszą kondycję i zdrowie. Wodne atrakcje dodadzą ochłody w upalne dni, zapewniając chwile pełne relaksu. Z powodzeniem możesz go wykorzystać również podczas letnich imprez plenerowych.

Dmuchane drabinki, dmuchane zjeżdżalnie, dmuchane tory przeszkód, baseny, materace czy bramki mogą zostać ze sobą połączone na wiele sposobów, tworząc niepowtarzalny wodny park rozrywki. Wszystkie elementy zostały wykonane z trwałego tworzywa PVC, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Miękkie dmuchańce chronią przed okaleczeniem oraz zranieniem, dając pewność, że dzieciom nic złego się nie stanie. Skutecznie amortyzują wszelkiego rodzaju upadki. Bardzo mocna dmuchawa zapewnia odpowiednią ilość powietrza, co dodatkowo chroni przed niebezpieczeństwem.

Park wodny dmuchany — doskonała rozrywka dla całej rodziny

Spędzanie czasu z najbliższą rodziną to dobry sposób, by choć na chwilę odpocząć od codziennych obowiązków i rytony oraz umocnić więzi. Aktywność na świeżym powietrzu poprawi wszystkim nastrój. W ten sposób spełnisz marzenia Twoich klientów o szczęśliwej rodzinie. Tutaj na pewno się tak poczują.

Dmuchany park na wodzie to ciekawa atrakcja turystyczna. Dzięki niemu przyciągniesz turystów oraz zwiększysz zyski. Możesz tu zorganizować zawody sportowe. Taki event z pewnością zainteresuje media i mieszkańców. W ten sposób zwiększysz rozpoznawalność marki.

W sezonie letnim możesz spodziewać się sporego oblężenia. Aby zapewnić sobie stałe dochody, nawiąż współpracę z władzami oraz organizatorami kolonii czy półkolonii. Rezerwacja obiektu w stałych godzinach będzie szansą na zysk w dni robocze. Wykaż się kreatywnością i wskocz z nami na wyższy poziom zarządzania firmą.

Dmuchane parki wodne — zbuduj sieć sławną na całą Polskę

Rodzinne parki rozrywki zdobywają w naszym kraju coraz większą popularność. Wykorzystaj to i stwórz własną sieć. Dmuchane parki wodne możesz zlokalizować w różnych rejonach. Taka strefa zabaw jest atrakcyjna nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Projektując sieć, zadbaj o odpowiednią infrastrukturę. W takim miejscu niezbędne są:

  • toalety,
  • kosze do segregacji odpadów,
  • gastronomia.

Dodatkowo możesz wzbogacić Twoją ofertę np. o animacje dla dzieci.

Przy wejściu najmłodszych mogą witać przebrane postacie. Barwne stroje na pewno zrobią na nich pozytywne wrażenie. Na widok chodzących dinozaurów dorosłym też poprawi się humor.

Dmuchany park wodny — cena bez dodatkowej marży

Szukasz dmuchanego parku wodnego w dobrej cenie? Nie wiesz, gdzie najlepiej wydać swoje oszczędności? Zależy Ci na dobrej jakości produktów?

Kup dmuchany obiekt u polskiego producenta. W Oli-Dmuchańce znajdziesz mnóstwo dmuchanych parków wodnych w różnych rozmiarach. Wybrany model dopasujemy do Twoich potrzeb pod względem kolorystyki oraz gabarytów. Na specjalne życzenie wykonamy na nim Twoje logo.

Wszystkie dmuchańce dostępne w naszej ofercie odpowiadają międzynarodowym normom. Posiadają odpowiednie atestu, dzięki czemu mogą być użytkowane na terenie całej Unii Europejskiej. Do każdego sprzętu otrzymasz dmuchawy, dokumentację DTR, instrukcję obsługi i mini zestaw naprawczy. Materiały użyte do produkcji są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na zmienne warunki pogodowe. Grafika wykazuje wysoki stopień odporności na promieniowanie UV.

FAQ:

Jak często przeprowadzać przegląd techniczny dmuchanego parku wodnego?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dmuchany park wodny należy poddać przeglądowi technicznemu raz na dwanaście miesięcy. Kontroluj obiekt częściej we własnym zakresie.

Czy dmuchane parki wodne posiadają certyfikaty?

Wszystkie produkty dostępne w Oli-Dmuchańce spełniają międzynarodowe normy i posiadają odpowiednie atesty. Możesz z nich korzystać na terenie całej Unii Europejskiej.

Zobacz również: